Ne hagyjuk! / Don't Let it happen!

Quoted post

rabagyorgy01

#1

2012-09-28 16:01

Fontos, szükséges, elengedhetetlen!
Az értelmiség nem fog verekedni, de szólnia KELL!

Válaszok

e-Vita

#27 Re: a ballibes értelmiség "szólása"

2012-09-29 15:38:18

#1: rabagyorgy01 -

Az értelmiség 22. éve "szól". És hova jutott Magyarország? Nem lehet, hogy talán, esetleg, urambocsá, ez a fajta, 22. éve gyakorolt finom, light-os, ballibes értelmiségi szólás, mely keretében nem merik nevén nevezni a pőre valóságot, nem merik kimondani, hogy a király meztelen - talán ez a fajta szólás mégse a megfelelő "szólás"? Maximum maguknak szereznek vele intellektuális kielégülést, de az ország, az istenadta nép számára - 22 év csak-csak elég bizonyítékul - sz@rt se ér.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-09-29 18:27:03


Justicia

#70 Re:

2012-10-01 15:57:17

#1: rabagyorgy01 -

Aláírtam, és magam sem sem hagyom!

Már többször megemltettem józan kis paraszti ésszel, hogy veszélyben az oktatási rendszer, mert a mai fiatalokat más szellemben fogják tanítani és nevelni, ami még hátravan kettő év is nagyon káros hatással lesz a gyerekeinkre, és káros nyomot fog maga után hagyni ez a szellem. Irtani kell az ilyen eszmét, és nem teret adni ennek a nacionalista kormánynak. Orbán nem lehet Magyarország az én HAZÁM teljhatalmú ura, ÚRNAK SZÜLETNI KELL, KÉKVÉRŰNEK ÉS GENTLIMENNEK KELL LENNI, BELŐLE MINDEN HIÁNYZIK, Ő CIGÁNY, ECHTE AZ, MÁS VÉR ÉS GONDOLKODÁSMÓD VAN AZEREIBEN, ELMÉJÉBEN, MINT A MAGYAR EMBERNEK. A NOMÁD ÉS ÖRÖKKÉ ELNYOMOTTAK SÖTÉTSÉGÉBŐL KIKERÜLVE A SAJÁT NÉPE ELLENI GYŰLÖLET VEZÉRLI! A GÉNJEIBEN HORDOZZA!!! EL KELL TAKARÍTANI AZ ILYEN ALJAS ÉS ERŐSZAKOS, GŐGÖS, ÉS MÉG NÁCI ESZMÉKET IS MAGÁVAL HORDOZÓ EMBERT A KÖZÉLETI POLITIKA MINDEN TERÉRŐL!!!  LESÚLYTÓ AMIT A KORMÁNY ( ORBÁN) TESZ ÉS CSINÁL! VALÓBAN CSAKIS A SAJÁT ESZTELEN TRÓNRA KERÜLÉSE SZÁMÁRA A LEGFONTOSABB, ÉS NEM A NÉP, AKI FELETT MOST PAROLÁZIK! ÉN AZT TANULTAM NAGYON JÓL MEG, HOGY EGYETLEN EHHEZ HASONLÓ HATALOM MÉG NEM MARADT FENT SOKÁI. A BUKÁSUK TÖRVÉNYSZERŰ LESZ!!!