Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

Quoted post

NANA

#21 Cím

2012-08-01 00:42

Igen igazad van. De, viszont animéket legalább este 8tól, másnap reggel hajnal 2ig menne az anime adás, hiszen gondolván sokan diákok esetleg felnőttek is dolgoznak, hiszen mégis csak van felnőtt korosztály is akik szintén szeretik nézni az animéket. Így tehát Keletinél maradjunk, reggel, egészen este 8ig valami Japánnal kapcsolatos műsorokat adhatnának le, utána pedig jöhetnének az animék, természetesen nem ismételve. Akik pedig netalán valami oknál fogva lemaradtak volna róla, akkor ott lenne a hétvége, akkor felőlem lehet ismételni. Viszont, azért nem kerülnek be új aninék bele a csatornába, mert sajnos a rajongókra nem gondol a média, sőt a animax eléggé csődöt mond már lassan, hiszen te is észre vetted hogy állandóan csak a ismétlés megy. Be hoztak jó pár animét, nem is volt rossz ötlet, de szerintem a Hello Kitty volt az utolsó fellendítés, habár hallani olyan híreket, hogy a Naruto Shippuden is be fog robbani az animax csatornájába, de hogy ez mennyire igaz? Azt senki sem tudja. Viszont, én személyem szerint, jobban szeretem az A+ tv csatornát, mert jó animéket adtak le ott, egyáltalán nem csalódtam benne. Persze, ők is hagytak már félbe animéket, mert bizonyos okok miatt nem is tudták volna folytatni. Hogy miért? Mert gyakorlatilag nem jelentkezik rá senki, vagy pedig egyáltalán nem is akarják tovább vinni az animét. Ott volt a Yugioh is, azt is félbe hagyva marad, akár csak a Megaman NT Warrior. De ezeken kívül, több anime is félbe maradt, egyáltalán nem is vetítette le az Animax, de szóljatok ha én emlékszem rá rosszul. Sok animét sajnos már nem igen láthatunk, mióta az Animax berobbant.
Természetesen, jöhetnének a live-action előszereplős animék is.

Válaszok

tuma

#61 Re: whenua

2012-10-13 16:49:14

#21: NANA - Cím

ja mert az animaxon sohasem adják le! föleg a folytatását nem!!!!!!!!!!!!!!!!