Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Lukrécia

#10575 Re: Jó reggelit!!! Hogy Ti milyen szerencsések vagytok!!!

2012-06-17 11:53

#10574: MHGYF - Jó reggelit!!! Hogy Ti milyen szerencsések vagytok!!! 

 Vagy hozol nekem egy adag rakott zöldbabot, vagy megadod a receptjét. Egyik kedvenc kajám a zöldbab minden variációban, de még sosem csináltam rakottan.

Miaúúúúúúúú!!!!!!!!

Válaszok

MHGYF

#10577 Re: Re: Jó reggelit!!! Hogy Ti milyen szerencsések vagytok!!!

2012-06-17 12:51:31

#10575: Lukrécia - Re: Jó reggelit!!! Hogy Ti milyen szerencsések vagytok!!!

Miaúúúúúúúú!!! Vazze, ez a legegyszerűbb, azért szoktam melegben ezt kotyvasztani. Készítesz pörköltet a darált húsból, megfőzöd a zöldbabot, főzöl még rizst és ennyi. Rétegesen egymásra rakod, mondjuk én a pörkölt-darálthúst összekeverem a főtt rizzsel és a jénaiba alulra a zöldbabot, majd rá ezt a masszát rakom és így tovább...  A tetejére tejföl, max. 30 perc sütés. (Pl. a zöldbab lehet üveges, megfőzött is.)  - Most rakott zöldbab, máskor rakott kel, rakott karfiol..., mindet ugyanígy kell készíteni és hamar kész van, ez a lényeg és még szeretjük is.

Megyek betenni a sütőbe, már ebben a fázisban vagyok, meg monokiniben, mert olyan meleg van a konyhában, mint a zállat.

Miaúúúúúúúú! Lehet, hogy utána kimegyünk a Pünki strandra, max. 10 percre van. - Bár a teniszdöntő 13-kor startol, úgyhogy majd utána... (azt hiszem 17 után már ingyér van ráadásul?!!)  Pusz.