Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

MHGY (V)

#10563 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-15 12:53

#10558: még demokratább MHGY - Re: Re: Re:  LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

SZIASZTOK!!!!! NEM TUDTAM, HOGY MI VAN VELED, HOGY NEM IRTÁL IDE SEMMIT NAPOKIG?????? GONDOLTAM LEJÖSSZ HOZZÁNK, HA VAN IDŐD RÁ?????? MÁR JAVUL AZ IDŐ, DE MÉG BÁTORSÁG KELL A FÜRDŐZÉSHEZ. HÉTVÉGÉTŐL LESZ STRANDIDŐ!!!!!! HURRRÁÁÁÁ!!!!!!!!!!

LUKRÉCIA TÁN HÉTVÉGÉN JÖN HAZA ÉS AKKOR TUDUNK TALÁLKOZNI VELE EZT MEGBESZÉLTÜK.

SZERÉNKE!!!! ÖRÜLÖK, HOGY VAN GÉPED AZÉRT. A MÁSIK TÉMÁRÓL PEDIG MONDTAM ÉN MÁR, HOGY NEM VAGYOK OLYAN SOKKAL FIATALABB NÁLAD!!!!! IROD, HOGY CSAK VICC. ÉN MEG IROM, HOGY EZ NEM VICCCCCC!!!!!!! EHHEZ TARTSD MAGAD!!!!!!

ÜDVÖZLET MINDENKINEK!!!!!   MI MEG LESSÜK AZ EGET ÉS VÁRJUK A NAPSUGARAKAT.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!! (LÁTOM MÁR NEM TETSZIK VALAKINEK, DE AZ LEGYEN AZ Ő BAJA??!!!)

Válaszok

még demokratább MHGY

#10564 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

2012-06-15 18:22:15

#10563: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!! ÉS MINDENKINEK!!!!

Szióka Vilmos!! Eljött a te időd!! Remélem valahol a parton csatangolsz nem a sörözőben?? Jövő héten kánikula lesz, de már hétvégén is lesz egykis izelítő belőle.

Lukrécia te hol barangolsz?? Csak nem az Operában vagy állandóan?? Remélem jól vagytok attól még, hogy nem jelentkezel?!

Lukréciának is az az egyik baja velem, hogy egy kicsit fiatalabb vagyok. Nem is értem mi a baja ezzel?? Bár még friss özvegy, de a gyászév már letelt és az élet nem áll meg. Ahhoz még Lukrécia túl fiatal, hogy magányos farkasként éljen a Balaton partján. Gondolkodjál el ezen te is Lukrécia.

Komolyabb események nem történtek. Biztos vihar előtti csend van.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! Csak azért is!!