Felhívás Székhelyi József mellett, a rasszizmus ellen

Quoted post

MHGY (Vilmos)

#1400 Re: Re: Statisztika.

2012-05-23 14:22

#1397: - Re: Statisztika.

OCSMÁNY A ZANYÁD ÉS BÜDÖS A POFFFÁD!!!! TETVES BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA SZARJANCSIHÁZI LAKOS!!!!!!!

MI A F@SZT TÖRŐDSZ AZZAL, HOGY MI LESZ SZÁZÉV MULVA? INKÁBB A CIMBORÁID ÁLTAL SZÉTQURT DOLGOKKAL FOGLALKOZZ ÉS AZ ÁLTALUK OKOZOTT  NYOMORT RAJZOLGASD A GÖRBÉDRE. AZ A JELEN!!!!!! VAGY AZT SEM TUDOD MI MERRE HÁNY MÉTER????!!!!! CSAK A TROLLKODÁSHOZ ÉRTESZ???!!!!!

KOPJ LE!!!!!! VAGY ÁLLJ KI EGY POFFFÁN VÁGÁSRA!!!!!!!! MÁR NAGYON KIJÁRNA A MOCSKOS DUMÁDÉRT!!!!!!!!

Válaszok

Anti-Filiszteus
Vendég

#1401 Re: Re: Re: Statisztika.

2012-05-23 15:32:34

#1400: MHGY (Vilmos) - Re: Re: Statisztika. 

 Attól, hogy ez a büdöskomcsizós patkány különféle statisztikákat átmásol ide, semmi nem változtat a tényeken, vagyis, hogy a fasisztánál rondább állatfaj nem létezik. Ezt lehet a büdöskomcsizóra, lehet, alteregójára, filiszteusra is elmondani. Én filikét mindig védtem, bánom is és nagyon szégyenlem. Mindig befürdök a rendesnek hitt elmberekkel, ezt filike sem érdemelte meg sem tőlem, sem a többi fórumtárstól, aki elhitte neki, hogy ő rendes ember, nem pedig a büdöskomcsizó. Ez az ember beteg. Ezzel nem szabad párbeszédet folytatni. Ne is tegyétek, szépen kérelek Benneteket, szépen kérek mindenkit. Egy csődtömeg, egy szarkupac.


Vendég

#1404 Re: Re: Re: Statisztika.

2012-05-23 19:58:32

#1400: MHGY (Vilmos) - Re: Re: Statisztika. MI A F@SZT TÖRŐDSZ AZZAL, HOGY MI LESZ SZÁZÉV MULVA?

Mint mondottam volt, nem lesz az száz év, te nagyon ocsmány büdöskomcsi patkány. Olyan 25-50 évről van szó legfeljebb.