Felhívás Székhelyi József mellett, a rasszizmus ellen

Quoted post

Shalom

#1299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 20:21

#1298: swithun - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A Kertész Ákos szavait is sikerült, mint sok minden mást a FIDESZ-nek, vagy nevezzük úgy, hogy az antiszemitáknak a szájízük szerint kiforgatni. Ami ma hazánkban zajlik, bennem inkább azt indítja el, hogy egyre inkább Kertész Ákos szavaival értek egyet. H más oldalról közelítem, akkor azt mondom, hogy egy 80 év körüli ember már mondhat olyan dolgokat, amit egy fiatalnak meg kellene bánni. Tudod, ha az ember leél egy hosszú életet becsülettel és folyamatosan bántják a származása miatt, akkor én megértem, hogy előbb-utóbb elszakad a cérna.  Én felmentem Kertész Ákost és sajnálom, hog emiatt az antiszemita rendszer miatt emigrálnia kellett a III. évezredben.

Válaszok


Vendég

#1301 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 20:32:37

#1299: Shalom - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Aha, pont  úgy forgatták ki Kertész szavait ("A magyar genetikusan alattvaló"), mint szegény Gyurcsány Ferencét 2006-ban.

http://emoticons4u.com/happy/059.gif...

("AZ elmúlt másfél-két évben nem csináltunk semmit és hazudtunk éjjel-nappal és délben.")


Vendég

#1311 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 22:05:58

#1299: Shalom - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bennem inkább azt indítja el, hogy egyre inkább Kertész Ákos szavaival értek egyet. ...  Én felmentem Kertész Ákost és sajnálom, hog emiatt az antiszemita rendszer miatt emigrálnia kellett a III. évezredben.

Kertész Ákos szavai bennem meg azt indítják el, hogy egyre inkább egyetértsek azon - egyelőre -  kevesekkel, akik szerint zsidómentesíteni kell az országot. Én nem mentem fel Kertész Ákost és nagyon örülök, hogy emigrálnia kellett a III. évezredben.