ÓVJUK MEG A MEOE-T !

Quoted post


Vendég

#30 Re: Re: Re:

2012-05-02 16:30

#29: - Re: Re:

Nem FCI, csak MEOE nélkül. Az én következő almomban a kölykök már nem magyar törzskönyvet fognak kapni, és nem vagyok egyedül ezzel az elhatározásommal.

Válaszok


Vendég

#31 Re: Re: Re: Re:

2012-05-02 19:39:20

#30: - Re: Re: Re:

Csak az a probléma, hogy lakcímet is kell igazolnod abban az országban ahol kiváltod a tkv-t. Amúgy, ha Mo-n ellehetetlenítik az FCI magyar tagját sokan fogják ezt a megoldást választani, és mint tudjuk kiskapuk mindig vannak. Az tuti, hogy már jöttek ajánlatok a környező FCI szervezetektől, hogy megoldják a magyar kutyások problémáját, ha szükség lesz rá. Gondolom jót röhögnek és számolják, mennyi lesz a bevétel. Igazuk is van, még kitüntetést is kapnak a saját államultól, hogy lenyúlták a magya állam bevételét, amit tálcán kínált.   Így az állami törzskönyv ötletelők jó nagyot koppannak majd. Ugyanis a MEOE nagy adózó. A tevékenysége után évi kb. 120 milla adót , TB-t járulékot fizetett+ kb. 25 embernek adott munkát, akik szintúgy fizettek adót, eltartották a családot, vásároltak stb. Annyival kevesebb lesz az állami bevétel, meg több a munkanélküli. Csak mire erre az okos állam rájön, már késő lesz. Egy tuti, ha én egyszer kimegyek a kutyám papírjaival, azt már nem hozom vissza egy olyan országba, ahol ötpercenként változtatnak jogszabályokat, mert ki akarnak szúrni egy egyesülettel. Na ez a pitiánerség magasiskolája, röhögnék, ha nem az lenne, hogy az egyik oldalon milliókat dobnak ki, mert kiüldözik a kutyásokat papirostúl, kiállításostúl az országból, a másik oldalon, meg sárga csekket adóztatnak, mert kilóg az ország s..e a gatyából.