Családi pótlék ne legyen utalvány!

Quoted post

El vagyok keseredve

#22 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-01 21:43

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Engem is nagyon rosszul érintene,ha nem pénzben kapnám a csp-t! 54 éves egyedülálló nő vagyok.Lányom most kezdte a középiskolát.2011.december 31-én elküldtek a munkahelyemről és most jár le a 90 napig adható munkanélküli ellátásom és nincs pénzem,nincs munkahelyem.Viszont pénzből tudnám fizetni  a hitelem egy részét,amit a házunk tetőjavítására vettem fel, vagy valamelyik rezsi számlát meg gyógyszer is kell ,meg cipő,ruha.Nem iszom nem dohányzom.

Válaszok


Vendég

#212 Re: Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-25 09:32:53

#22: El vagyok keseredve - Re: Jöhet Erzsébetben is!

Kikérem magamnak még a feltételezést is: nem dohányzom, nem iszom és sorolhatnám! 19 éve dolgozom ugyanazon cégnél, most jelenleg GYES-en vagyok, amivel  mindenki tisztában van, hogy milyen kevés! Abból a pénzből nem lehet iskolát, óvodát fizetni, áram-, gáz-, vízszámlát fizetni, márpedig ezek a dolgok is összefüggenek a gyermekekkel kapcsolatos kiadásokkal! Nem csak a ruhavásárlás, nem beszélve az ételről! Ha nekem is annyi volna a bérezésem, mint a politikusoknak illetve csak egy töredéke, már engem sem zavarna, hogy azt a fránya mellékes családi pótlékot utalványban adják! Akinek nincs ilyen gondja, könnyen mondja, hogy jöhet, semmi gond!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...