Ne vegyék el a rokkantsági nyugdíjat a jogosultaktól!

Quoted post


Vendég

#192

2012-03-22 12:59

Méltánytalannak és igazságtalannak tartom, hogy az elesett, beteg emberek jogait és juttatásait vonja meg az OV. kormány, ahelyett, hogy más, bevételi forrásokkal oldaná az ország gazdasági helyzetét és a feszültséget. Itt gondolok pl. az amúgy is nem kevés jövedelemmel rendelkezőknek /csakis/ kedvez a 16 %-os egykulcsos adóval. Ebből semmilyen körülmények között nem hajlandók engedni. A beteg emberektől nem elvenni kellene /egy kicsit is szociális érzékenységű, felelős kormány/, hanem inkább plusz juttatásokat biztosítani, ugyanis több egészséges ételre, gyógyszerre van szükségük. Ehelyett Ők elveszik az egyetlen megélhetési kevés forrást is, az élelmiszerek, gyógyszerek és a benzin ára a "csillagos egekben" jár. Sorolhatnám tovább a mi "nagyszerü" kormányunk "jóságát", de nem teszem, ízelitőleg ennyi is elég. Lényeg az, hogy a saját és gazdag köreiknek kedvezzenek, kisajátítsanak mindent, ami szent egy magyar embernek és megfosszanak az ÉLET-hez való jogunktól. Ez helyett ajánlják a "visszatérni a munka világába". De melyik munkáról beszélnek, amikor mindenhol csak leépítések vannak. Az sem jut eszükbe, hogy az a rokkant, beteg ember egyáltalán tud-e dolgozni, ha még lenne is munkahely. Én biztos, hogy nem lennék képes egy munkahelyen dolgozni, mikor már a saját háztartásomat sem vagyok képes ellátni. Ezért csatlakoztam a petícióhoz, ezért adtam az aláírásomat.

Válaszok


Vendég

#193 Re:

2012-03-22 13:00:28