Ne vegyék el a rokkantsági nyugdíjat a jogosultaktól!

Quoted post


Vendég

#172 Re: Nagyon igazad van!!!

2012-02-25 18:37

#9: -  

 

Válaszok


Vendég

#173

2012-02-25 18:45:33

AKINEK EZ KIKAPATTANT A FEJÉBŐL, ÉS AZOK, AKIK EZT KARÁCSONY ELŐTT GYORSAN FELFOGADTÁK, HÁT KÍVÁNOM NEKIK, HOGY SZEMBESÜLJENEK EZEK AZ EMBEREK PROBLÉMÁJÁVAL!!!! DE TUDOM, HOGY ISTEN NEM VER BOTTAL!!!

Egyik ismerősöm 20 éve rokkant, III. fokozatú (egy balesetből kifolyólag, de hozzátenném, hogy munkelyei a baleset). Három-öt évente hívják vissza vizsgálatra. Tavaly szintén visszahivták az év második felében, és véglegesítették (55 éves, és 78%-os rokkant).

Ebben az évben ő is kapott "nyilatkozatot"....vissza kell mennie. Azt hittem ez vicc, de sajnos nem az.

Korábban a rokkant nyugdíjára kapott hitelt, amit a mai napig is fizet. Mi van akkor, ha ezt elveszik? Ő is megy a híd alá???

Dolgozni nem fog tudni, mert egyék szemére megvakul, és a másikra gyengénlátó. Rehabilitálni nem tudják, mert a tavalyi

határozatban feketén-fehéren szerepel, hogy NEM REHABILITÁLHATÓ.

Ja, és hallottam, hogy az özvegyi nyúgdíjhoz is hozzányulnak, vagyis megszüntetik. Ez után következik a többi is.

HOGY CSINÁLHAT ILYET A KORMÁNY???? Hogy lehet hozzányúlni azokhoz, akik amúgy is már eléggé nehéz helyzetben élnek???

MÁR RÁJÖTTEM!!! EZEK AZ EMBEREK MÁR NEM HASZNOS TAGJAI A TÁRSADALOMNAK, LEGYENEK ÖNGYÍLKOSOK, HALJANAK MEG, ŐK MÁR NEM ÉPÍTHETNEK (korábban építettek), AKKOR MIÉRT IS ÉLNEK???????????