Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata

#8268 Re: sasjózsi...

2012-02-24 17:22

#8266: filiszteus - sasjózsi...

Undormány vagy, Sas Józsi kell az embereknek. Nem kell azért lenézni másokat, mert szeretik. Én már egyszer leírtam neked, hogy nem a kedvencem, de nem vált ki belőlem olyan indulatokat, mint belőled. Egyszer kaptunk 2 db. jegyet a Mikroszkópra, nem volt szenvedés végignézni, igaz, mire hazaértünk, el is felejtettem. Szóval nem terhelte meg az agyamat, de kikapcsolódtam aznap este. Az pedig, hogy odamondogat az ellenoldalnak, tegye. Hofi után az egyetlen ember, aki megteszi. Igaz, őt Hofival ellentétben meghurcolták érte. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy egy szint, mert Hofi csak egy van (volt). Őt megközelíteni sem lehet. De kérdem én, Fábrisanyi nem zavar? Annál ócskább, mocskosabb stílust, mint amit az a pali megenged magának, még nem láttam. Ne modd, hogy nem egy szint a Sasjózsival, mert tudom. De míg az egyik csinál egy közepes színvonalú politikai kabarét, amitől Te rosszul vagy, én azt meg bírom nézni, viszont a Fábrisanyi gusztustaléan képköpködéseitől, attól, hogy a riportalanyait nem engedi szóhoz jutni, attól, hogy ordenáré, ha kell 8nem kell) ha nem, én nem tudok azonosulni. Na, jó kis körmondat volt, de megérted. Jó rágódást.

Válaszok

filiszteus

#8270 sasjózsi kell a zembereknek

2012-02-24 18:08:00

#8268: Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata - Re: sasjózsi...

Hatalmas hiba Fábryt összehasonlítani sasjózsival.

Fábry:

-valóban idegesítő, hogy belevág a vendégei szavába

-mára kifulladt a műsora

-használ időnként trágár kifejezéseket

viszont

-minden mondatából kiderül, hogy nagyon művelt és tájékozott

-jó humora van

-remekül improvizál

-a trágár kifejezések soha nem öncélúak, töltelékszavak nála, hanem inkább csak plasztikussá teszik a mondandóját

 

sasjózsiról még beszélni sem érdemes, olyan színvonaltalan, gagyi és primitív az egész jelenség

 

Ha azt hiszed valami politikai irányultság miatt ez a véleményem, arra két dolgot mondanék:

-Fábryra egy liberális, zsidó ismerősöm hívta fel a figyelmemet (igaz mióta kiderült Fábry hovatartozása, már nem kedveli annyira)

-sasjózsiról 89 előtt szóról-szóra ugyanez volt a véleményem

 

Azt nem vitatom, hogy kell a zembereknek. A zemberek szívják a Munkás cigarettát és isszák a kommersz szeszesitalt is.