ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN

Quoted post


Vendég

#680

2012-02-21 18:49

Szerintem csak az írja alá, aki kimenne az utcára és az első kóbor kutyát amit meglát, befogadja, vagy akár többet. Aki nem tenne így az igazából nem tett semmit az ügyért, mert ha ez a petíció eléri a célját ugyan ott vagyunk ahol eddig. Kutyák az utcán, gazdák nélkül...

Válaszok

QWERTZ

#683 Re:

2012-02-21 19:11:24

#680: -

Teljesen egyetértek véleményeddel.

 

Mivel a sok száz hozzászólást nem tudtam elolvasni ezért nem tudom ki mit íít, leírom az én véleményemet. Manapság az állatkínzásnak nagyobb hangja van mint egy emberölésnek, a törvény szinte már jobban bünteti azt. Teljesen jogosnak tartom a kutyák kilövést akkor, ha az emberéletet veszélyeztet, inkább öljön meg 2 gyereket? Nem hiszem azt hogy az megoldás, hogy menhelyekre viszik. Úgy gondolom a  menhelyen sincs hely, se pénz több mint száz (igen mert Egerben több száz kóbor kutya tartózkodik) eltartására. Tényleg csak az írja alá aki hajlandó valamit tenni a kutyák megmentésére, mert attól, hogy felvagytok háborodva, sajnáljátok, meg aláírjátok ezt attól nemváltozik semmi. Úgyhogy az értelmetlen hozzászólások helyett mindenki gondolja át több szempontból is és tegy rendbe a dolgokat. Remélem tudtam segíteni.