Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#7694 Re: Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak!

2012-02-09 11:45

#7689: - Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak!

valóban érdemes lenne orvoshoz fordulnod, mielőtt elhatalmasodik rajtad ez a paranoia.

Csak egy példa:

Február 2. tüntetés az ÚJ Színháznnál Dörner György ellen. A színház előtt visítozik Magyar Fruzsina, az utca lezárva a Balettintézetnél, a kordon egyik felén a tóüntetők, a másik felén a radikálisok az Andrássy út sarkán.

nagyon sokan érkeznek még tüntetők, akiknek át kell furakodniuk a radikálisok tömeggén, hogy a kordonon keresztül egy elvtárs beengesje őket (azt tényleg nem tudom milyen ismérvek alapján döntötte el, kit engedjen be)

Nos végig ott voltam és tanúsíthatom, hogy még szóbeli inzultus sem ért egyetlen átfurakodó liberálist sem.

Válaszok


Vendég

#7696 Re: Re: Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak!

2012-02-09 11:49:52

#7694: filiszteus - Re: Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak!

Hazugság! A saját szememmel láttam, amint telitorokból mocskos zsidókat üvöltöztek. Tényleg sport neked a hazudozás. Megalapozott a gyanú, hogy te vagy a büdöskomcsizós, a gáborka és talán még néhány másik is.

Demokrata

#7699 Re: Re: Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak!

2012-02-09 12:24:53

#7694: filiszteus - Re: Re: Re: Fogjatok össze a fasiszták ellen elvtársak! 

 Hú, Fili, most nagyon a lelkembe másztál.  Magyar Fruzsina beszédét rikácsolásnak nevezni több, mint gusztustalan.

Én nem voltam jelen, de láttam a TV-ben és megnéztema HVG.hu-n is azokat a jeleneteket, amelyeket a veled egyformán gondolkodók adtak elő. Példa: egy 40/50 körüli nő hosszú percekig gyűjthette a szájában, telibeköpte a kamerát vele, legalább addig sem ordibált. Egy másik gondolkodó, aki állandó szinházba járónak mondta magát és úgy állt ott, mint a tengerész a szárazföldön, azaz dülöngélve, egyetlen színdarab címét nem tudta megmondani, hogy mit játszanak.

Látod, Fili, itt a nagy baj, hogy Te azt látod helyesnek, ami ott részetekről történt.  Nem is kívánok ebben a témában jobban elmélyedni, mert további csalódást okozol.