Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#4531 Re: Prédikátornak

2012-02-08 23:41

#4528: Pogány - Prédikátornak

Szerencsétlen! Azt sem tudod, mi a különbség FAJ és FAJTA között!!!De zsidóznál megveszekedetten! Azt hiszed ez sikkes????Nem szégyenled magad?????

Válaszok

Pogány

#4541 Re: Re: Prédikátornak

2012-02-09 07:49:38

#4531: - Re: Prédikátornak

Szégyeld magad te! Mégpedig azért, mert itt ájvékolsz, ahelyett, hogy elolvasnád, hogy mit írtam! Ez jellemző egyébként. Ha a buszon melléd állnak, te már ordítasz, hogy a lábadra léptek! Hol olvastál olyat, hogy zsidóztam? Amikor "arról a fajtáról" írtam, hazánk lakóinak arra a -remélhetőleg egyre kisebb hányadára - gondoltam, akikből a hazaszeretet tüzének utolsó zsarátnoka is elhamvadt már. Igen! Bármennyire is fáj, meg kell értsék azok a fajta emberek, hogy nem tiporhatják lábbal a hazát, a nemzetet, ahol élnek de amelybe egyszerűen nem tudnak, vagyis inkább nem akarnak beilleszkedni, nem tudnak annak részévé vállni. Ezen a fórumon rengeteg olyan ember gyűlt össze, aki nem ilyen nézeteket vall, hanem ahogy őseink tisztelete parancsolja azt, szeretik a hazát, a nemzetet. A te fajtád ideje hamarosan lejár és nem engedhetitek magatoknak, hogy sértegessétek az egészséges nemzettudatú embereket! Neked ezt hiába is írom, mert te olyan csapdában vergődő bakmajom lehetsz, aki tudja, érzi, hogy a rosszban hisz, értéktelenség és káosz veszi körül, érzi de nem tud kiszakadni ebből, mégha végét is járja az ő kis felszínes világa! Úgyhogy a szerencsétlen te vagy! Ahelyett, hogy zsigerből fröcsög belőled a magyarok iránti gyűlölet és megvetés, azt tanácsolom, hogy szállj magadba és gyere ki a fényre, amíg nem késő! Megnyugtatlak továbbá, hogy meglehetősen nagy biztonsággal tudok különbséget tenni faj és fajta között, tudományos alapon. És ha majd egyszer úgy hozza az élet, hogy biológiai értekezést írok a hozzád hasonló gondolkodásúakról, nos akkor biztosíthatlak, hogy be tudlak majd sorolni a megfelelő rendszertani kategóriába. Egyébként a meglehetősen véges képességeidet arra fordíthatnád, hogy valami nick nevet választasz magadnak, hogy legalább megszólítani lehessen! Bár a magam részéről az ilyenekkel, mint te, nem szívesen diskurálok, ezt tudnod kell!

Predikator

#4578 Re: Re: Prédikátornak

2012-02-12 00:21:49

#4531: - Re: Prédikátornak 

 Pogány.

Ha emlékezetem nem csal, a jobbikos Morvay Krisztina osztott minket évekkel ezelőtt Magunkfajtára, és Maguk fajtára

/ mellesleg a faj: például a kutya, a fajta például: a Puli ! Nem tanítani, tanulni kell, amíg nem késő ! /