Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7401 Re: Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

2012-01-29 18:09

#7400: filiszteus - Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

"Fenntartom a véleményemet, hogy nem normális gesztus egy miniszterelnöktől, hogy a sírással küszködik 4 idegen ember halálos balesete miatt. Illetve én ócska színjátéknak tartom azt a megnyilvánulást, ami még rosszabb."

Fogalmad se lehet a véleményed igazságtartalmáról.

 

"Az "állandóan kompenzál" kifejezést nem úgy értem, ahogy gondolod. Gyurcsánynak pocsék gyerekkora és fiatalkora volt és ezt kompenzálja a túlzott becsvággyal, ami már görcsössé válik az ő esetében."

Vagy inkább képes átérezni azt, hogy mit is jelent rosszul élni. Lám, még erényből is lehet negatívumot kovácsolni rosszindulattal.

 

"Nem kaptam semmilyen feladatot. nem vagyok a Fidesz és Orbán Viktor feltétlen híve sem."

Mert a nacionalizmus és az azt manapság megtestesítő jobbik feltétlen híve vagy.

 

"40 év legrosszabb folytatásának tartom és hangot adok ezen véleményemnek egy fórumon, ahol mosdatni próbálják."

Nem mosdatás, hanem az igazság, de egy fasisztától nem is lehet mást várni, mint a te véleményed.

 

"És ismét hangsúlyozom, én csak ezen a néven írtam és trágár kifejezéseket mellőzve."

Ez úgy hazugság, ahogy van.

Válaszok

filiszteus

#7403 Aki nincs velünk, az fasiszta...

2012-01-29 18:48:09

#7401: - Re: Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

Ez azért jellemző a fajtádra: mindenki fasiszta, aki más véleményen van, mint te. Majd küldök neked egy szép fascio-t és egy fekete inget. Tele van velük a lakás. Amúgy rettegni is szoktál?