Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7368 Re: Re: Nyugodtan írd le ezerszer, hogy büdöskomcsizós filiszteus = egy.

2012-01-27 20:59

#7366: fórumtárs - Re: Nyugodtan írd le ezerszer, hogy büdöskomcsizós filiszteus = egy.

Néhány apró észrevétel:

  • Mivel egy fórumon publikáljuk a gondolataink és olvassuk másokét, fórumtársak vagyunk.
  • Igen, a legocsmányabb figura, akit ezen a fórumon volt szerencsém olvasni.
  • Több, mint gyanús büdöskomcsizós eltűnése és még néhány másik nagyon érdekes válaszadó, akik ujjonganak filiszteus irományaitól vagy a baloldal nevében írogatnak undort keltően. Sokkal több, mint gyanú, hogy ő maga az. Ez a "technika" amúgy kicsit se idegen a szélsőjobbtól. Máskor, máshol is alkalmazták/alkalmazzák uszításra. Nagyon is tipikus.
  • Nem találtam #6090 előtt filiszteus néven firkálót, de érdemes elolvasni azt a belépőt. Még ha nem is ő lenne a büdöskomcsizó (joggal vannak kétségeink), akkor is bőven megérdemli a válaszokat, amiket kap.
  • Tényleg képtelen arra, hogy tényekkel érveljen, csak provokálni képes. Ha kicsorbítják a pengéjét egy témában, rögtön keres valaki mást, akibe bele tud kötni.

Válaszok

filiszteus és mindenki

#7371 Mea culpa!

2012-01-27 22:34:34

 

Lelepleztél! Mea culpa, mea maxima culpa! Mindent bevallok: az összes kommentet én írom itt. Még a 7366-ost is én írtam. Most megyek és a Dunába lövöm saját magam. Imádkozzatok értem szent Fittelinához és szent Nomentánához!

Aztán bérmálkozzatok rendszeresen, mint a ferike!