Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Quoted post

Eszter
A petíció szerzője

#63

2012-01-22 15:34

Nekem is mindegy, hogy melyik csatornán adják majd le a folytatást, csak mint mondtam, a többség számára fogható, elérhető legyen az a csatorna! Az HBO-n sose ment, szerintem nem is fog, ráadásul ott főleg filmek mennek, sorozatok nem! Ha a tévében nem adják le sehol se, akkor sajnos a netre se lehet feltenni, tehát nem megy az egyik a másik nélkül! Gondold csak végig: hogyha a tévében leadják, az egy publikus, normális forrás, ahonnan mehet a netre is. Ahhoz, hogy adás nélkül feltegye valaki a netre, ahhoz annak a valakinek az RTL Klub raktárából ki kéne csempésznie a szinkronizált anyagot, azt átkódolnia, meg egyebeket macerálnia vele és végül a netre valahogy feltennie. Ez lehet egy RTL Klubos is valaki titokban, vagy egy besurranó idegen, ami rosszabb. Na de ez már bűn lenne lopva megszerezni a forrást, ráadásul az illető nem is biztos, hogy megtalálná, főleg ha nem RTL Klubnál dolgozó az illető. Na de ezt a témát inkább hagyom, a végén még egyesek azt hinnék, hogy ezért ki akarjuk rabolni az RTL Klubot, pedig nem! Ezzel jelképeztem neked mindezt Crazza és azoknak, akiket ez még esetleg érdekel, hogy ez nem megy csak úgy, pláne nem a netre, ha nincs forrás!

Válaszok


Vendég

#64 Re:

2012-01-22 19:02:59

#63: Eszter -  

 Én ezt értem , de az HBO-t csak pld-nek hoztam fel ...Bocsesz (Néha kicit Crazy vagyok , innen jött a Crazza) DE HOGY SENKI NE ÉRTSE FÉLRE NEM AKAROK SENKIT SEM KIRABOLNI , EGY MESEFILM MIATT XD. De ha azt számításba vesszük , hogy a forrás az RTL max jókat röhögnek rajtam , de nem érdekel ..... ennyi