Tiltakozunk a GYED és TGYÁS összegének csökkentése ellen

Quoted post


Vendég

#121

2012-01-22 12:17

Azthiszem tegnap megkaptam a választ! Míg itt 864 aláírás gyűlt össze, tegnap több tízezren (vagy százezren) vonultak utcára, hogy támogatásukról biztosítsák a kormányt. Azthiszem ez mindent elárul! Csak azt nem tudom, hogy akkor azok az emberek mind 2- 300 ezret keresők körébe tartoznak??? Mert míg a kiadásaink 30- 40%- kal nőttek, a bevételünk 10- 15%- kal csökkent, hála a kormánynak! És nem, nem vagyunk naplopók, és 10 éve dolgoztam szülés előtt, a párom meg már nem is tudom, de az biztos, hogy most is 3 műszakban nyomja az ipart 120 ezerért, hiányszakmában, míg mi alig találkozunk, és lassan a kapcsolatunkra megy a kilátástalanság! És soha életemben nem kértem, és nem is kaptam semmit az államtól. Csak mert azt is írta már valahol egy nagyokos, hogy a GYED- en lévő kismama, ne akarjon már segélyen élni... Hmm, azt én nem alanyi jogon kapom, hanem azért, mert előtte nem keveset adóztam, és szültem egy gyereket, akit el kell tartani!

Válaszok


Vendég

#123 Re:

2012-01-22 18:49:19

#121: -

Megnézném azt a több tízezer embert, aki a kormány mellett tüntetett, hogy őket mennyire érintette negatívan az egykulcsos adó és az adójóváírás eltörlése. Mert ha jól tudom kb 80ezer anyukát érint a GYED csökkentés, a többinek nőtt.