Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post

tiborc
Vendég

#3517

2012-01-21 21:32

A cél nyilvánvaló! Amerikai demokráciát szeretnének látni magyar országon is, azok a globális pénzügyi "körök" akik amerikát már kézben tartják! Szeretnék exportálni Magyarországra is!Ha kell, ránk kényszerítik,mert úgy féltik népünket. A demokráciát már elvitték Afganisztánba, Írakba, is hatalmas sikerrel! Európa hallgatott! Erről,ennyit. Ne feledjék! A lóról akkor szoktak leesni,ha már nyeregben érzik magukat! Úgy látszik, már ott érzik magukat! A magyar ló nagyon magas, nagyot lehet esni róla! De ha kell, rúg sőt eltapos! A farkas,meg előbb- utóbb jön, ha sokat emlegetik!

Válaszok


Vendég

#3522 Re:

2012-01-21 21:35:02

#3517: -  

 Magyarország egy szó és nagybetűvel kell írni. Helyesírás, ha már annyira büszke vagy a magyarságodra, ennek kéne az alapkövetelménynek lenni. Látod, én nem verem a nyálam a nagy magyarságommal, én lelkemben, tanultségomban, érzelmemben vagyok az. Ezzel nem mellet kell döngetni, hanem így kell élni!!!!!


Vendég

#3588 Re:

2012-01-21 23:51:01

#3517: tiborc -

Orvos látott már????össze-vissza zagyválsz mindent!

Csak hogy tágítsam "nagymagyar" látókördet, elárulom neked: Az eredeti magyar ló, amit pld a honfoglalók használtak, még véletlenül sem volt magas...

Ez a "globális pénzügyi körök" kifejezés nagyon divatos manapság...Hol tettél szert rá????(mármint erre a választékos beszédre...) a fidesz pártiskolán????:)