Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Gábor

#3576

2012-01-21 23:01

Mondjátok már el az ég szerelmére hogy mi jó nektek orbán tevékenységében??
Gábor

#3577

2012-01-21 23:02

Azt hogy támogatja a gyerek vállalást aláírom de mindig nem lehet gyereket szűlni


Vendég

#3578 Re:

2012-01-21 23:11

#3568: -

Más meg úgy gazdagszik meg , hogy nem dolgozik, és soha nem is dolgozott! Mert  a "politikából " kurva jól megél...Igaz, ez a politika a béka segge alá züllesztette az országot, de ez nem baj, még most is kurva jól él, aki a jó oldalon tépi a száját, ugye??? A "módszerváltás" utáni első tíz évben, a "zavarosban" halászgatva megalapoztuk a privatizált komcsi népvagyonból a kis vállalkozásunkat, birtokocskánkat,szőlőcskénket, kis bizniszünket, kis palotácskánkat, lovastanyánkat, tengerparti házacskánkat....És most, húsz egynéhány évvel később már ne is merje senki forszírozni, hogy mi is a gazdagság alapja!"Ne mi nyerjük a legtöbbet..." Igaz??? Gondolom, tudod, kitől idéztem???!!!Ha nem, nézz utána!

Végülis megmondta a jó öreg Rothschild: " A második milliót már becsületes úton is meg lehet keresni..."

Egy kezemen meg tudnám számolni ebben az országban, hogy hány olyan tisztességes vállalkozó, üzletember van, aki valóban a saját tehetségének, szorgalmának köszönheti a sikereit, a vagyonát!!!!Előttük le a kalappal.A TÖBBI MOCSKOS TOLVAJ!!! ...és az is marad, hacsak az elkeseredett , éhező néptömegek rájuk nem gyújtják egy szép napon a palotájukat!!!Mert ennek a a hozzállásnak ez lesz a vége!!!!


Vendég

#3579 Re:

2012-01-21 23:15

#3575: Gólya -

Majd meglátod! Csak figyelj!! Ha pedig a  seggnyalásról többet szeretnél tudni, bátran tudom ajánlani a mai "békemenet" esetét!!!:)

Ha jól gondolom, te már rég túl vagy rajta!!!:)


Vendég

#3580 3558

2012-01-21 23:15

Nem hiszem,hogy van olyan ember,aki nem látja,hogy az IMF a legnagyobb diktátor.Vagy azt gondoljátok,hogy az IMF jó szíve majd meg szakad,annyira szeretne segíteni Magyarországon?
Nyugodj meg nem pénzért mentek ki tüntetni az emberek.Legtöbben azért,mert tiltakozni akart a magyar nép megaláztatása ellen

Vendég

#3581 Re:

2012-01-21 23:18

#3575: Gólya -

Egyébiránt te miből élsz??? Mert az írásodat elnézve biztosan nem magyartanár vagy.....Mondjuk akkor nagy valószínűséggel nem is nyalnád Orbán szaros hazug valagát!!!:)


Vendég

#3582 Re:

2012-01-21 23:25

#3577: Gábor -

Vajon miért nem vállalnak az emberek gyereket???? Gyerekek ott születnek nagyobb számban, ahol a lét biztosítva van!!!! Ahol egészséges a társadalom szerkezete!Ez ilyen egyszerű....Ebben az országban nem érdemes gyereket szülni egy átlagembernek, mert nem képes tisztességes munkából eltartani, felnevelni, és biztosítani a jövőjét!!! Ebben az országban most is gyerekek , öregek éheznek, fáznak, nyomorognak!!!

(persze nem a Szemlő utcában, nem is a Cinege utcában és környékén!!)

Minek szülnének a nők???? A nyomornak????

Orbán ezt a gondot nem ismeri!!!!Neki ez csak demográfiai kérdés! kellene még sok-sok nyúzható kis rabszolga! Az sem zavarja, hogy a már meglevő gyerekek sem fognak munkát találni! Hacsak nem akarják a Lázár ikrek istállójából a lószart takarítani kosztért-kvártélyért!!!

Ez a faszi nem veszi emberszámba az embereket!Neki az emberek csak bábuk a politikai sakktábláján!! (Ma sok bábuja volt!!! Sok paraszt! Bocs! Gyalog):):)


Vendég

#3583

2012-01-21 23:27

Teljesen egyetértek azzal, hogy be kell fejezni a kommunizmus elleni harcot. A hazaáruló bolsevik utodpártok: a neoliberális MSZP, LMP és u.n. Demokratikus Koaliciót zárják ki a Parlamentből. Bebizonyitották, hogy csak a hatalmat akarják visszaszerezni még egy polgárháború árán is ! Ha nincs elszámoltatás, soha nem lesz vége az ország kizsákmányolásának. Éljen a szuverén magyar nemzet. Kitartunk a 2/3-os többséggel megszavazott Orbán kormány mellett. Ha kell lépjünk ki az EU-ból is !

Vendég

#3584 Re: 3558

2012-01-21 23:34

#3580: - 3558

SENKINEK NEM KÖTELEZŐ AZ IMF PÉNZÉT FELVENNI! SENKIRE NEM KÉNYSZERÍTIK RÁ A PÉNZT! Ne beszélj mellé! Akinek adnak(mert az a valaki kéri) annak feltételt szabnak, hogy biztosan visszakerüljön a pénz! Minden bank így csinálja! Nem ők tehetnek róla, hogy a mi idióta politikusaink baromságot baromságra halmozva, dilettáns próbálkozásaikkal időről időre  legatyásítják az országot, és nem marad más megoldás, mint pénzért kuncsorogni, ha nem akarunk éhendögleni! Vagy vállalod, hogy a nyugdíjas anyád ne kapjon nyugdíjat, mert beüt az államcsőd a politikusaink nagy pofája miatt??? Mert most ez a helyzet fenyegetett! (lehet, még mindig fenyeget)

Aki kölcsönt kér, nem az szabja a feltételeket!!! Vagy te úgy szoktál kérni, hogy közben szidod a pácienst akitől kérsz????

Lehet zászlólengetve magyarkodni, de ez most nem az az idő!!! Józan ész kell!!! Nem forradalom!!!


Vendég

#3585 Re:

2012-01-21 23:39

#3583: -

Legyen! De akkor Orbán és bandája is elszámol!! Rendesen! Sumákolás mentesen, OKÉ???

Az, hogy a félfasiszta jobbikot bennhagynád a parlamentben, mindent elárul rólad!!!

Szebb jövőt!:)

 

UI: A "hazaáruló" szóval ne dobálózz felelőtlenül!


Vendég

#3586 Re: Gabornak

2012-01-21 23:43

#3533: - Gabornak

Bocs, hogy kijavítalak, de funny.......:)


Vendég

#3587 Re:

2012-01-21 23:46

#3515: -

Akkor állíts neki szobrot, te ködbeborult agyú szerencsétlen!!!


Vendég

#3588 Re:

2012-01-21 23:51

#3517: tiborc -

Orvos látott már????össze-vissza zagyválsz mindent!

Csak hogy tágítsam "nagymagyar" látókördet, elárulom neked: Az eredeti magyar ló, amit pld a honfoglalók használtak, még véletlenül sem volt magas...

Ez a "globális pénzügyi körök" kifejezés nagyon divatos manapság...Hol tettél szert rá????(mármint erre a választékos beszédre...) a fidesz pártiskolán????:)


Vendég

#3589 Re:

2012-01-21 23:52

#3537: -

Abba hülyültél bele!!!!:)


Vendég

#3590 Re:

2012-01-21 23:54

#3538: -

Azért ezekhez a dolgokhoz nekünk is volt némi közünk! ...és nem mindig szerencsés kézzel nyúltunk hozzájuk!!!

Túl egyszerű lenne mindent másokra kenni!!!! Legyél objektív!


Vendég

#3591 Re:

2012-01-21 23:58

#3545: -

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a "túloldalon " is láttam én már csuda dolgokat!!!! Vegyük csak  azt a szimpatikus jobboldali "úriembert"aki jelen van itt néhány petícióban, és  akinek kb. minden harmadik szava a mondaton belül a "büdöskomcsiféreg"....

Szóval ....kár lenne mimózát játszani, uraim!Ő sem ok a büszkeségre!!


Vendég

#3592

2012-01-22 00:27

Koszonom es Isten aldja a magyart! Vele semmi nem lehetetlen!

Vendég

#3593

2012-01-22 00:35

Mit keres itt ez a maréknyi provokátor?
Szégyen ahogy viselkednek! Ha magyar vagy ne vegyél tudomást róluk.

Vendég

#3594

2012-01-22 00:43

Hajrá!

Vendég

#3595 gábor

2012-01-22 00:47

Mond te mitől rettegsz? Gábor? Hogy bele kőpött a levesetekbe! Hát igen! Tudod az a baj,hogy felnyitotta az eu-s országok szemét, egy félév-év mulva sok követöje lessz! Lásd a Bank adót! 13 ország vezette be már is. Ezzel a szerepléseddel pedig gyűlöletet keltesz, amit ma már büntetni lehet, a ti jóvotatokból! Igaz, a gyűlöletet nem felénk, hanem saját magad,és fajtád iránt kelted!
Ha te nem megbízásból szerepelsz órák óta a lapon, akkor legyek életem hátralévő idejében idióta!
Sőt keményebb leszek magamhoz, Belépek az LMP-be vagy az mszp-be hogy büntessem magam, és teljesen leépüljek szellemileg! Ha ez bekövetkezik már nem fogúnk vitatkozni! Csá inteligens Gáborka!
Tiborc

#3596 Re:

2012-01-22 00:57

Magas lovon ülsz most is! Vajon mi lehet az a metafóra? Holnapig törd a fejed!Na lefekszem! Te és Gábor barátod azért dolgozzatok tovább, mert gazdáitok holnap le ellenörzik, ténykedéseteket, és nem lessz lóvé! Jobb élyszakát!

Vendég

#3597

2012-01-22 01:03

#3332: - Re: Re:

Én ismerem a népem múltját!  A történelmünk iránti tisztelet nem abban fejeződik ki, hogy némelyek aktuálpolitikai szempontokat és egyszerű divatot majmolva (mert azt gondolják, hogy az a "jó magyar", a "nagyonmagyar"aki elképzelt honfoglaló magyar viseletben, kaftánosan, tarsolylemezesen, (hamis) íjjal, tegezzel , vagy az említett reformkori mentében) parádézik nyilvános rendezvényeken... Egy ideje eltűntek az egyszerű, jól bevált öltönyök és divatba jöttek a "Petőfiimitátorok". Ez valamilyen szinten kicsinyes, felületes , komikus felhasználása és kihasználása  a történelmünknek! Gyakorta már a vásári ripacskodás szintjére lealázva...

Nem talmi külsőségekkel kell  tüntetőleg bizonygatni , hogy mekkora magyar vagyok, közben meg talán kettő Árpád-házi királyt sem tudok néven nevezni...Álságos szokások  kaptak táptalajt kis hazánkban!

Én a magam részéről sokkal többre becsülöm a valódi, alapos , mélyreható, érzelmekhez kötött  történelmi ismereteket, a valódi belső nemzeti érzést és büszkeséget! Ha tudok valamit, akkor tudjam pontosan!Rühellem, ha valaki tüntet a hazafiságával, vagy lépten-nyomon arra hivatkozik...Az ember belül hazafi....nem a mentéjével, kokárdájával...

Lehet, hogy most furcsát mondok, de én hosszú évek óta, minden augusztus 29-én felidézem  a mohácsi csatát, magamban , csöndben fejet hajtok az elesettek előtt...Teszem ezt azért is , mert feltűnt, hogy sok mindenről megemlékeznek ebben az országban, (pld. szept. 11-ről napokig beszélnek a tv-ben), de Mohácsról, (vagy Muhiról, vagy Marótról, ) soha egyetlen szó sem esik a híradásokban!Nekem fontos ez a nap, és a magam módján , csendben emlékezem...Soha nem feledkezem meg róla!!!De kívülről nézve ebből semmi nem látható!  Ugyanilyen "rossz " szokásom, hogy bárhol is járok az országban, nincs olyan hely, amelyről ne jutna eszembe az a  történelmi esemény , ami az adott helyhez köthető...és ne "elevenedne meg"  a szemem előtt. A legtöbb helyről tudok valamit...és ha akarnám, akkor sem tudnék szabadulni ettől a "kényszertől".

A legtöbb embernek a budai vár csak túristalátványosság, vásári bazár, kötelező látnivaló, ha ott járnak...gyakorlatilag semmit nem tudnak róla...

Ott járnak-kelnek az ódon utcákon, lépdelnek az egykor véráztatta köveken és fogalmuk sincs, mi minden történt ezen a helyen...de ugyanez a helyzet például  a győri Széchenyi  térrel is...

Nekem ezek az érzések jelentik a magyarság hagyományainak a tiszteletét...csupán erre utaltam a hsz-omban

Remélem, nem voltam túl zavaros...próbáltam rávilágítani  a felületes , álságos, talmi külsőségekben megjelenő tüntetőleges , üres hazafiság  és a saját igazi, belső hazafiságom közti ellentétre...Én legalábbis így gondolom .

 

Bár eléggé el nem ítélhető módon baloldali érzelmű vagyok, ennek ellenére nem állt szándékomban gúnyolódni a szóbanforgó hsz -ban...

 


Vendég

#3598 Re: Re:

2012-01-22 01:18

#3596: Tiborc - Re:

Metafora...metafora...vajon mi a manó is lehet....???? Majd a poétánk holnap megírja... :)(miután kialudta a mámorát)

Remélhetőleg kicsivel nagyobb helyesírással, mint a " lessz" és az "élyszaka" szavakat....A "leellenőrzik" szót pedig (veled ellentétben) értelmes emberek egybe írják és hosszú ő-vel...:)

Persze ettől te még nyugodtan aludjál! Egy mondatban három helyesírási  hibával még akár köztársasági elnök is lehet belőled! (Csak doktorit ne lopj!) :):):):D

Persze Orbánnak azért továbbra is rendületlenül tapsikolj, mert egyébként fuccs a kinevezésednek!!! :)

...és még valami: Tiborc...Ezzel a névvel rossz felén állsz a játéktérnek! A Tiborcok odaát vannak!!!! Csak hogy tudd... :)


Vendég

#3599 Re:

2012-01-22 01:24

#3482: -

A jó kurva édesanyád a hazaáruló, te mocskos ostoba populista-nacionalista fasz!Műmagyar buzi 2-es IQ-val!Takarodj vissza a Káma mellé! Idióta !


Vendég

#3600 Re:

2012-01-22 01:29

#3476: -

Aha! A gumiszoba meg nyitvamaradt utánad????Elmebeteg!