Tiltakozunk a GYED és TGYÁS összegének csökkentése ellen

Quoted post


Vendég

#52 :((

2012-01-19 15:25

Az a baj, hogy még most is hiszünk a kormányoknak! Mert nyájasan körbe fonják az embert egy-egy választáskor, és akkor utána 4 év pokol jön! Nem értem, mivel nagyobb munka az, amit pl a parlamenti dolgozók csinálnak. Mert ha az munka, hogy csődbe hajtom az országot, akkor uccu neki, jelentkezek!Mi meg dolgozunk 3 műszakban 60ezer ft ért, hogy majd a thgy és a gyedünk legyen legalább 45-50 ezer ft. És akkor jön a hideg zuhany, hogy még ez sem. Kérdem én hogy a fizikai munka nem ér annyit , mint a parlamenti üléseken való alvás? Amiért havi 1-2 milliókat visznek haza? Na abból el is lehet tartani 5 gyereket. Nem kell a gazdagoktól elvenni semmit! Csak reálisan kéne osztani. De itt a baj, hogy hozzák, nyakra főre a törvényeket, és csak a népet szítják:( Ez a cudar valóság.Világ életemben 2 babára vágytam, mert nekem az az ideális család képe. Most a 7 hónapos kisfiamnak nem mondhatom ha majd megkérdezi miért nincs testvére, hogy azért, mert akkor éhen halnánk:( Soha nem kértem segélyt, mindig is dolgozni akartam, mert én nem más nyakára akartam gyereket szülni, de ha még azt sem hagyják, hogy a munkám után megkapjam ami igen is JÁR akkor itt már nincs miről beszélni.

Válaszok


Vendég

#64 Re: :((

2012-01-19 16:37:17

#52: - :((

_Nálunk ugyanez a helyzet........... kétségbeejtő.... :(