IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

Quoted post


Vendég

#357 Marki Anita: Otthon szultem

2012-01-16 15:10

"Minek ez a túlmûszerezettség, ragaszkodás a szülőágyhoz és a kórházhoz? Gyermeket nemzeni sem járunk kórházba! Képzeld csak el, milyen mókás lenne, minden párnak államilag előírnák, hogy csak kórházban, csak a nemzőágyon csak fekvő pozitúrában nemzhetne, ugyanúgy, ahogy a szülést manapság még mindig képzelik. De ez még mind nem elég, a párok előtte egy előjátékszobában tevékenykedhetnének csak (alternatív kórházakban felcsigázószoba a neve, de minden más ugyanaz), egy- egy függöny választaná csak el a párokat egymástól. Mindenki kellõen fel lenne mûszerezve, elektródák odakötve, hogy ki tudják nyomtatni szalagra, megfelelő-e a pulzusszám, a vérnyomás. Mérnék a férfi keménységi mutatóját, és az orvos folyamatosan belekotyogna, hogy most nyomjon, most lazítson, most vegyen levegõt, most tartsa vissza, most lihegjen! Amikor úgy látnák, hogy közeledik az orgazmus, rájuk szólnának, hogy most hagyják abba, be kell menni a nemzőszobába, mert a csúcspontot ott szokták végrehajtani. Ha közben a férfi kedve lelohadna, benyomnák a gyorsítót, mert a doktor úr teniszezni akar menni, nem ér rá ennyit várni. Ha a nő ettől befeszülne, és már nem is tudná magába fogadni párja férfiasságát, sebaj, az orvostudomány ezen is segít, elvágják a gátat, hogy könnyebben beférjen, aminek be kell férnie. Nem számít, ha vért veszít, ha hetekig fáj, ha elvágnak érzõidegeket, és lehet, hogy soha többet nem fogja élvezni a nemzés örömét, a lényeg, hogy a futószalagtechnika mûködjön. Mókás a kép? Szomorú? Ha mókás a nemzésnél, miért tűnik természetesnek a szülésnél? "

Válaszok


Vendég

#362 Re: Marki Anita: Otthon szultem

2012-01-17 02:51:21

#357: - Marki Anita: Otthon szultem

Köszönöm, nagyon tetszik amit írtál!!!!! Csók!

Minden tisztelet szeretet és megbecsülés Dr. Geréb Ágnesnak, drága Áginak. Imádkozunk érted, hogy kiderüljön az igazad, s méd sok családnak szerezhess élményt a természetes szülés segítésével.