KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!!

Quoted post


Vendég

#203

2012-01-05 08:57

Tisztelt Szervezet!

Nagyon örülök ennek a petíciónak, csak legyen foganatja is! Önökkel vagyok, és azt kívánom, hogy járjunk sikerrel, mert az én véleményem is az, hogy a bankok bünszövetségben, előre kitervelten, csalás büntettét követték el rajtunk, hibás termék ránktukmálásával. Én is úgy vettem fel svájci frankos hitelt, hogy két olyan győzködő levelet kaptam, hogy ilyen jó meg olyan jó, hogy sajnos bedőltem nekik. Felvettem a kesztyüt velük szemben, kb 1 éve kérem, hogy számoljanak el tisztességesen, bírósággal is fenyegetőztem, de lesöpörnek minden alkalommal azzal, hogy ők mindenben törvényesen járnak el. Nem adtam fel, csak belefáradtam, elveszítettem a házam, nincstelen lettem, sőt emiatt rákos beteg lettem, így a jó állásomat is elveszítettem, pedig nem lakáshitelem, hanem fogyasztói hitelem van, 1 millió helyett már a 4. milliót fizetem a Raiffeisen banknak, adósságcsapdába csalt, minden dokumentumom meg van erről.

Ezt nem lehet egyéni perekkel megnyerni, hanem egy átfogó pert kell indítani, ezt tulajdonképpen a Magyar Legfőbb Ügyészségnek kellene kezdeményezni, nem tudom miért nem teszi meg.

üdv: Vargáné Barta Erika

Válaszok


Vendég

#204 Re:

2012-01-05 08:59:26