IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

Quoted post

szájhúzó kutya

#140 kedvesroberto@gmail.com

2011-12-21 10:28

Aki egy ilyen ápolatlan, rossz arcú vajákos asszonyra bízza a gyermeke és saját életét tehesse! Egy feltétellel, utánna a mentőt, műtétet, segélyt, rokkant ellátást se a közösből kérje!

Válaszok

gyertyafény

#143 Re: kedvesroberto@gmail.com

2011-12-21 14:56:30

#140: szájhúzó kutya - kedvesroberto@gmail.com

Ha te is átmennél olyan megpróbáltatásokon, mint ő, lehet te még visszataszítóbb lennél! Ismered őt?

Én igen! Ápolt, nagyon kedves, érző szívű és az 5. gyermekemet vele szültem. Az elöző 4 kórházi szülésem nem volt olyan élmény, mint otthon ővele. Ő egy olyan ember, akivel nemcsak a közöst, de a sajátomat is megosztanám.

netikem

#147 Re: kedvesroberto@gmail.com

2011-12-21 16:02:39

#140: szájhúzó kutya - kedvesroberto@gmail.com 

 Legy szives olvasd el a nemzetkozi szakvelemenyeket. Mellesleg az otthonszules sokkal olcsobb a TB-nek, mint a korhazban szules. Amikor en szultem otthon, akkor 2 szuleszno 6 oras berebe, 1 koldok elszorito csipeszbe kerultem a TB-nek. (Nem kellett gyogyszer, etel, agy, apolo, orvos, takarito, sem viz, sem aram, se gaz...)

neduttki

#190 Re: kedvesroberto@gmail.com

2011-12-23 19:16:41

#140: szájhúzó kutya - kedvesroberto@gmail.com

Az "arcanalízised" párját ritkító! Az Állam elvtárs által biztosított aprópénz a gyermekek után még ruhára sem elég. A rokkant-ellátástól éhen halhat a nyomorék, de kérdem én volt valaki aki arányaiban többször kért esetleg ilyet? Akinek viszont itt sürgős egészségügyi ellátásra van szüksége --akár ingyenesre is, de azonnal-- az könnyen megtalálható.