Provokátor Figyelő!

Quoted post

Szakállas Katalin

#134 Sereg Tímea

2020-03-02 18:00

Tizenöt évvel ezelőtt a hazugságok a képmutatás elől a jobb élet reményében költöztem ki családommal Kanadába. Sajnos távoznunk kellett, mert odakinn mindenkit üldöznek aki heteró és keresztény. Idehaza nemrégiben azzal szembesültem, hogy bizonyos körök, médiumok a devianciát propagálják, melynek célja, hogy a magyarság elfogyjon és ezzel helyet teremtsek hazánkban más kultúraidegen nációknak. Nemrégiben bukkantam a 24(pont)hu hasábjain Sereg Tímea szexuálpszichológus cikksorozatára, melyben bújtatottan, de az alternatív párkapcsolati formákat propagálja, melyekből minden lehet csak család és szaporulat nem. A cikkek némelyike már-már a hihetetlenség határát súrolja- talán tényleg kitaláció, de kanadai tapasztalataimból tudom, hogy az ott leírt kapcsolati formák bizony léteznek és jelen esetben egy ismert és nagy olvasottsággal rendelkező médium segítő cikknek álcázva propagálja. Két heteró nő akik összejönnek! Vérfertőzés- amit még tanulmányokkal is alátámasztanak a cikkek, hogy nem veszélyesek a születendő gyermekekre nézve! DE sajnos veszélyes- persze ha az a cél, hogy a magyarság ne szaporodjon ellentétben a konzervatív vallású bevándorlókkal akkor jó úton járunk. Többdiplomás egzisztenciával rendelkező emberek értelmi fogyatékosokkal kötnek kapcsolatot. Itt vagy mindkét féllel probléma van, vagy ez is csak paraszt vakítás. Mindenesetre az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége is zászlajára tűzte, hogy az értelmi fogyatékosoknak is kijárjon a szerelem és a család. Kétségtelen, hogy vannak érzelmeik, de tapasztalatból tudom, hogy ezek az érzelmek nem azonosak azokkal az érzelmekkel, melyeket a normál ember szerelemként és egy másik emberhez való kötődésként él meg. Képtelenek arra, hogy családban gondolkozzanak és gyermekeket neveljenek. És persze ott van az a cikk is ahol egy keresztény magyar srác egy muzulmán bevándorló lánnyal állt össze. Köztudott tény, hogy a muzulmán vallás- minden ága- az ilyesfajta kapcsolatokat elítéli. Ugyanakkor a Takíja a "nemes cél" érdekében megengedi, hogy átmenetileg muzulmán nők európai férfiakkal alapítsanak családot. Ennek érdekében több nemzetközi párkeresőt is létrehoztak. Házasság útján egy muzulmán nő európai állampolgársághoz juthat, a családegyesítés törvénye miatt pedig otthon maradt családtagjai is áttelepülhetnek. Pár év házasság után az Európában oly elterjedt és népszerű válásnak köszönhetően mint európai állampolgár tud a Takíja által rárótt kényszer házasságtól megszabadulni. Sereg Tímea segítő szándékú cikksorozatnak álcázva biztat buzdít propagál deviáns párkapcsolati formákat. Sajnos az idegen érdekeltségeket szolgáló civil szervezetek sok fiatalt megtévesztettek- elbizonytalanítottak. Sokan ennek köszönhetően képtelenek normális párkapcsolatot létesíteni, így marad számukra alternatívaként a cikksorozatban felvázolt lehetőségek, melyeket szintén idegen érdekeltségeket szolgáló civil szervezetek kínálnak jól megszervezett társközvetítőkön keresztül. Bízom benne, hogy üzenetem elér a döntéshozókhoz és lépéseket tesznek a fentiekkel kapcsolatban.

Válaszok

András

#136 Re: Sereg Tímea

2020-03-02 19:48:01

#134: Szakállas Katalin - Sereg Tímea 

Panaszkodik a melegekre az akinek nő létére szakállas a vezetékneve. Legalább a látszatra adj Katikám!