Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

vendég

#7244 DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-07-05 17:10

Kedves Quaestor Károsult! A média részt vesz a július 6-i eseményen, már csak elszánt károsultak kellenek. Tarsoly megtarthatja a pénzed, vagy eljössz és visszaveszed? Mindig a kitartóbb nyer! Sorsunkról döntőktől szivárgott ki, hogy "ha nem nyugszanak a quaestorosok, akkor valamit még kitalálunk". Szóval igyekeznünk kell, mert, így leírnak minket végleg. Egy-két alkalomra van még lehetőségünk a 2018 áprilisi választásig, és amennyiben maradnak akkor vége a dalnak. A szervezésben a károsultak toborzása a legnagyobb kihívás. Kedves Károsult, kérem legalább egy általad ismert károsulttal vedd fel a kapcsolatot, és hívd meg az eseményre, és kérd meg, hogy ő is tájékoztasson legalább egy károsultat és így tovább. Akkor se szakadjon meg a lánc ha nem tud valaki eljönni. Gyere el, hozd el családodat, barátaidat! Kérem akinek van feltétlen hozza a Quaestoros pólót. (Törvényszék, 2017.07.06. 8:30, Bp, Markó u.)

 

Válaszok


Vendég

#7245 Re: DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-07-06 21:00:09

#7244: vendég - DEMONSTRÁCIÓ!!!!! 

 Köszönöm az értesítést, de sajnos csk most olvastam a mai tüntetésről, így nem tudtam résztvenni rajta! Sajnos ezen az oldalon már nagyon ritkán, s elvétve lehet olvasni hozzászólást, így egyre tájékozatlanabbak leszünk. Tavaj szinte minden megmozduláson ott voltam, de idén nem jut el sokunkhoz a szervezés ideje . Kérjük, hogy aki közelebb van a forráshoz, az ossza meg az infókat velünk is, akkor biztos többen is elmennek, hisz ez sasát érdek is!

 

3.5 Milliót vettek el a családtagoktól

#7248 Re: DEMONSTRÁCIÓ!!!!!

2017-11-06 15:02:28

#7244: vendég - DEMONSTRÁCIÓ!!!!! 

 Balatonberényi quaestor üdűlőt is maffia módszereivel eladta afelszámoló segítségével ?? ki tudja ?