Kpop Magyarországon is

Quoted post

vyvooo

#80

2011-12-02 21:25

én is egyetértek, hogy a koreaiak emberileg, hozzánk képest istenek. ott nincsen olyan szerintem, hogy megverik a tanárt, stb, mint itthon... ott meg vannak nevelve, ezen kívül pedig a személyiségük is nagyon jó. vidámak ugyanakkor érzelmesek stb... ha itthon elnézem a pasikat, őszintén mondom, hogy egy-némelyiknek odadobnék egy 'Ásd-el-magad felszerelést', annyira undorítóak, és egyáltalán nem tisztelik a nőket. Ott kinnt biztos máshogy van. Ezen kívül pedig...az én osztálytársaim(fiúk) már ismerik Son Dong Woon-t, folyton az ő nevét mondogatják.xD HÍRES LETT!xD amúgy ők is fikázzák őket, de ebből csak az jön le, hogy irigykednek, és van is miért, mert ők sosem lesznek olyanok, mint a koreaiak, magyarán...A MAGYAR PASIK EL VANNAK CS*SZVE!(bocs a kivételnek meg a csúnya szóért.)xD minden vágyam, hogy egyszer kijussak Szöulba és egy olyan pasit 'fogjak' ki, aki tisztel. Bár...anya mondta, hogy nem biztos, hogy sokáig bírnánk hiszen eltérő a kultúránk, de szerintem ez ember és személyiség függő, hogy ki hogyan tud alkalmazkodni.:D Ha éhen is halnék (mert nagyon finnyás vagyok, nem hiszem hogy a tésztán és a rizsen kívül bármit is megennék ott.xD) akkor is ott szeretnék élni!xD

Válaszok

Sisi

#84 Re:

2011-12-08 21:54:43

#80: vyvooo -

Koreába könnyű ismerkedni ... nekem sok ismerösöm van a zenei téren belül .... de előre szolok, hogyha ismertebb emberrel jösz össze akkor a fotosok ki fognak késziteni, mondjuk nálunk ugyanezt csinálják .... csak annyi külömbséggel, hogy ott figyelembe vesznek 1-2 dolgot .... ráadásul hallottam illetve mondták, hogy vannak olyan pasik is koreában akiknek igaz van párjuk, de hát európaival is kikezdenek és szeretnek hamar a lényegre térni .... jópár ember van a listámon (kb 10-15 -> inkább énekesek, szinészek, de van pár kivétel is a normál kategoriából) akinek bármit engednék, amugyis most szingli vagyok ....

 

..... facen csináltam 1 csoportot ... koreai nyelv tanulása .... engem Patkó Szilvia Ciel néven találtok meg aki szeretne csatlakozni kérem jelezze felém.

tammm.

#89

2012-01-26 15:25:30

#80: vyvooo -

Totálisan egyetértek mindenben! én is nagyon finnyás vagyok, és én is gondolkodtam rajta, hogy ha egyszer kijutok Japánba, vagy Koreába mit fogok enni... xD

Mindent bele Kpop!!!!!!!