FOX channels-t a Telekom-nál

Quoted post


Vendég

#56

2016-11-08 09:18

Engem nem zavar. A gazellacsalád némi életét bemutató magát krokodillal megetettető ismeretterjesztés már sok az Én ingerküszöbömnek. A fox műsorai még elérhetők még jópár csatornán. A BBC Earth és M5 is kulturált David Attenborough filmeket sugároz eredeti nyelven akár. Nekem az jelenteti az ismeretterjesztést. Ha hiányozna a csatorna akkor előfizetést kötök a havilapra ( Natgeo).

Válaszok


Vendég

#62 Re:

2016-11-08 09:56:29

#56: -  Engem nem zavar. A gazellacsalád némi életét bemutató magát krokodillal megetettető ismeretterjesztés már sok az Én ingerküszöbömnek. A fox műsorai még elérhetők még jópár csatornán. A BBC Earth és M5 is kulturált David Attenborough filmeket sugároz eredeti nyelven akár. Nekem az jelenteti az ismeretterjesztést. Ha hiányozna a csatorna akkor előfizetést kötök a havilapra ( Natgeo).

 Aki viszont igényesebb, nem tudatlanoknak szóló, szájbarágós, alapinformációkra szorítkozó filmeket szeretne nézni, annak fontos a csatorna, főleg ha munkájához, vagy tanulmányaihoz szükséges. De aki magasabb szintű ismeretekre szeretne szert tenni, az is nézi. 

Engem pedig a rengeteg sportcsatorna, igénytelen szemét zenecsatorna és a vernyogó rajzfilmes csatornák, a Parlamnettv-ről meg már ne is beszéljünk zavar. Kukába velük!

makica

#80 Re:

2016-11-08 12:37:43

#56: -  

 Akkor egyedül maradtál a véleményeddel és nézzél a NatGeo helyett Vajna féle kormánymédiát! Erős gyomort és jó ízlést kívánok hozzá!


Vendég

#92 Re:

2016-11-08 18:02:22

#56: -  

 Andy te vagy az?