FOX channels-t a Telekom-nál

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) FOX channels-t a Telekom-nál petíció automatikusan generált fórumtémája

Zsóka

#51

2016-11-08 08:51

Én most készültem szerződés módosításra, (1 héten belül jönne a szerelő) de inkább lemondom nem csak a szerelőt, hanem a jelenlegi szerződésemet is mindenestől, (beleértve a majd 20 éves mobilszámom is) mert itt nem írok alá mégegyszer 2 év hűségidőt.


Vendég

#52

2016-11-08 09:05

ragaszkodom a nat geo csatornához és a fox hoz!!

Vendég

#53

2016-11-08 09:07

Nem vagyok előfizetője a Telekom-nak, de szolidáris vagyok azokkal, akiket ez felháborít! Engem is dühítene, ha egy előzetes közvélemény kutatás nélkül garázdálkodna ilyen mértékben a szolgáltatóm! Kedvencem a FOX csatorna, szuper sorozatokkal! Tuti, hogy szolgáltatót váltanék, ha ez kikerülne a kínálatból!

Vendég

#54

2016-11-08 09:09

Max. 4-5 csatornát nézünk, ebből 1 a Natgeo, 2. a Wild, a T. meg rakja a sz.rkupacot máshova, ne az én otthonomba.

Vendég

#55

2016-11-08 09:11

Felháborító az eljárás!

Vendég

#56

2016-11-08 09:18

Engem nem zavar. A gazellacsalád némi életét bemutató magát krokodillal megetettető ismeretterjesztés már sok az Én ingerküszöbömnek. A fox műsorai még elérhetők még jópár csatornán. A BBC Earth és M5 is kulturált David Attenborough filmeket sugároz eredeti nyelven akár. Nekem az jelenteti az ismeretterjesztést. Ha hiányozna a csatorna akkor előfizetést kötök a havilapra ( Natgeo).


Vendég

#57

2016-11-08 09:39

ELÉG VOLT!

Vendég

#58

2016-11-08 09:45

Természettudományos csatornából napjainkban sohasem lehet elég, földünk, országunk, szűkebb közösségünk ökológiai értékeinek megvédése mindennél fontosabb. Napjainkban egy ilyen döntés, tovább növeli a szakadékot a fenntarthatóság, és az elvtelen fogyasztói társadalmak között. A tiltakozásunk egy tudatos kifejezése annak, hogy nem kérünk a Telekom, és partnerei Zöldre mosási kísérleteiből.

Vendég

#59

2016-11-08 09:48

Ünnepekkor nincs más nézhető csatorna a NatGeoWild-on kívül, mi napi rendszerességgel nézzük. Emiatt választottuk a drágább csomagot. Ha nem lesz, amit az elvenni szándékozott csatornákon kívül nézünk, máshol ingyen is megkapjuk, felesleges érte fizetni.

polanszki

#60 Re: Re: Re:

2016-11-08 09:55

#22: - Re: Re:  

 Már kjözölték, hogy a csatornakiosztás megváltoztatása nem indok a kötbér nélküli felmondásra. Szóval: szopás van megint. 


Vendég

#61

2016-11-08 09:56

Mert értelmes csatornákat akarnak megszüntetni amit jó nézni

Vendég

#62 Re:

2016-11-08 09:56

#56: -  Engem nem zavar. A gazellacsalád némi életét bemutató magát krokodillal megetettető ismeretterjesztés már sok az Én ingerküszöbömnek. A fox műsorai még elérhetők még jópár csatornán. A BBC Earth és M5 is kulturált David Attenborough filmeket sugároz eredeti nyelven akár. Nekem az jelenteti az ismeretterjesztést. Ha hiányozna a csatorna akkor előfizetést kötök a havilapra ( Natgeo).

 Aki viszont igényesebb, nem tudatlanoknak szóló, szájbarágós, alapinformációkra szorítkozó filmeket szeretne nézni, annak fontos a csatorna, főleg ha munkájához, vagy tanulmányaihoz szükséges. De aki magasabb szintű ismeretekre szeretne szert tenni, az is nézi. 

Engem pedig a rengeteg sportcsatorna, igénytelen szemét zenecsatorna és a vernyogó rajzfilmes csatornák, a Parlamnettv-ről meg már ne is beszéljünk zavar. Kukába velük!


Vendég

#63

2016-11-08 10:05

oroszországot is alulmúljuk már, közröhej ami itt megy

Vendég

#64

2016-11-08 10:21

elsősorban az eljárás háborít fel, másodszor, miszerint visszaélnek a hűségidővel való"röghözkötés"-ünkkel, harmadszor a nevezett csatornák minősíthetetlensége...

Vendég

#65

2016-11-08 10:33

A Fox és a Nat.Geo. az egyáltalán élvezhető csatornák egyike. Sport csatornából kevesebb is elég lenne (7 helyett 2?)

Vendég

#66

2016-11-08 10:46

mert kiveszik az általam gyakran nézett csatornákat, helyette számomra érdektelenekre cserélik. Évek óta Telekom előfizető vagyok, valószínűleg jövőre már nem leszek...megyek a kedvenc csatornáim után....(a háttérben álló érdekeket most nem minősíteném, nem lenne szalonképes)

Vendég

#67 Re:

2016-11-08 11:08

#66: -  

 Én is menni fogok másik szolgáltatóhoz, amint lejár a hűségidőm! Kedvencem a FOX és a NatGeo csatornák, ha ezt elveszik tőlem, akkor nincs értelme maradni. Nem Isaurával meg Spírlerrel kell a népet etetni, hanem azzal, amit igényelnek. Egy vagyont fizetek havonta, elvárnám, hogy tiszteletben tartsák az igényeimet.


Vendég

#68

2016-11-08 11:10

Fogjunk össze, írjuk alá minél többen! Én már megtettem, hisz szívesebben nézném továbbra is a NatGeo műsorát, mint az Isaura TV-t.

Vendég

#69

2016-11-08 11:24

Aláírtam, bár nem hiszem, hogy a Telekom megijed néhány ezer, száz előfizetője elpártolásától. Nyilván, a magyar kormánytól sokkal nagyobb hasznot remél, mint amit előfizetői révén veszít. A hűségidő miatt kevesen tudják ezt meglépni. Szégyen, hogy egy ilyen demokratikus ország nagyvállalata politikai bűnözők, ez esetben a kormány és Andy Vajna kiszolgálója lett. Nem csodálkozom, az üzleti érdek úgyis mindig mindent felül ír.

Vendég

#70

2016-11-08 11:25

Miért írta alá ezt a petíciót?Mert szeretem a NatGeo csatornàit!

Vendég

#71

2016-11-08 11:36

Mert vérlázító, hogy a néphülyítés már a TV-n keresztül is folytatódik.... A dagadék hörcsög, meg dögöljön már meg, és takarodjon vissza oda, ahová az adót fizette sok éven keresztül.

Vendég

#72 Re:

2016-11-08 11:38

#69: -  Aláírtam, bár nem hiszem, hogy a Telekom megijed néhány ezer, száz előfizetője elpártolásától. Nyilván, a magyar kormánytól sokkal nagyobb hasznot remél, mint amit előfizetői révén veszít. A hűségidő miatt kevesen tudják ezt meglépni. Szégyen, hogy egy ilyen demokratikus ország nagyvállalata politikai bűnözők, ez esetben a kormány és Andy Vajna kiszolgálója lett. Nem csodálkozom, az üzleti érdek úgyis mindig mindent felül ír.

 Viszont ha ennyi ember keresi fel a fogyasztóvédelmet, mert becsapják őket, az már kevésbé lesz pozitív. A FB oldalunkon azt hazudják, hogy tárgyalnak és nem rajtuk múlik, a Fox pedig közzétette, hogy a döntés egyoldalú volt a telekom részéről, ez pedig a fogyasztók súlyos átverése és ilyenért szép bírságokat szoktak kiszabni.


Vendég

#73

2016-11-08 12:05

Egyet értek vele! Ez politikai döntés volt ! Nem üzleti, főleg nem a FOX-nak! Nem hiszem, hogy üzletileg ne tudtak volna megegyezni ! :-(
Csaba

#74

2016-11-08 12:10

A legnagyobb gyalázat az, hogy szemrebbenés nélkül hazudnak az ügyfeleknek, azaz szarba sem vesznek minket.


Vendég

#75

2016-11-08 12:22

Minőségi csatornákat akarnak állami pénzen és strómanokkal összejátszott bóvli csatornákra lecserélni, amiből mi előfizetők nem kértünk! A már bizonyított, értéket képviselő csatornákat nem akarjuk kormánymédiára cserélni! Elég volt a magyar kereskedelmi csatornák szennyáradatából, nem akarjuk ezek számának a növekedését látni, a minőségi, értéket képviselő, kulturális, ismeret terjesztő csatornák rovására!