kdfsz-dec-24

Quoted post


Vendég

#4 Unalmasak vagytok!

2016-10-27 07:02

Akkor minden más dolgozónak is! A buszsöfőrnek, a mentősnek, a tűzoltónak, az összes többi olyan szakma dolgozóinak, akik 24-én (is) dolgoznak. Akik a mindenért háborgó, egyébként dolgozni és udvariasan kiszolgálni nem akaró eladók számára az áramot, gázt, távhőt, kábeltv-t telefont, internetet, stb. biztosítja, az se dolgozzon!

A kereskedelmi dolgozók valahogy mindig kitalálnak valamit, amit követelni lehet!

Ami nekik nem megy, az a visszaköszönés, udvarias kiszolgálás, meg csendben tenni a dolgukat.

Ha esetleg sikerül 24-én felgyújtani a házat, majd 27-én reggel kimennek a tűzoltók, nekik is van családjuk! Ja, hogy már késő? Semmi probléma, nekik is joguk van a családdal otthon lenni, nekik is jár a 3-4 napos ünnep!

Válaszok


Vendég

#11 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 08:21:41

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Ne általánosíts!Nem minden kereskedelmi dolgozó bunkó!A csöndben tenni a dolgunkat sem helytálló!Nem kell munkaszüneti napnak lennie,de azért olyanok a kereskedelmi dolgozók,már aki olyan,mert ilyen beszólásokat és lenézést kapnak minden nap!


Vendég

#15 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 09:15:15

#4: - Unalmasak vagyt

Ezek a szakmák között nem egy olyan ami hívatás ezt ők választották és sajnos igen volt már rá példa hogy ünnep nap vagy hétvégén történt valami a gáz szolgáltatással és nem is csinálták meg csak amikor munka napjuk volt ez télen elég gáz azoknak akik gázzal fűtenek.Aki össze hasonlítja egy 1 kg kenyérrel vagy 2 kg hússal a családja életét éppségét annak valami gondja van a gondolkodásával.......

 

buksi

#20 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 11:31:54

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Te egy végtelen buta ember vagy .


Vendég

#31 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 15:00:54

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Szia!
 Ne haragudj, így ismeretlenül, felháborító a hozzá szólásod
1. Édesapám is tűzoltó, soha nem hagyta ilyen el a száját, mert ő ezt választotta hivatásaként, és valóban ha ők nem lennének emberek halnának meg, vagy házak égnének le stb ugyan így a mentősökkel

2. Tudtommal a tűzoltók 99% férfi, a kereskedelemben majdnem 89% nő, CSALÁDANYA,

kérdezen én, hol van az összefüggés?????????  Hagyjuk már ezt a szánalmas oda-vissza vagdalózást...
A tanárokat a nővéreket (megjegyzem az is van a családban) senki nem bántja, hogy tüntetnek és kiállnak az igazukért, a kereskedelemben dolgozóknak is van joguk olyanért harcolni, küzdeni ami számukra fontos.

És senki nem rabszolga és senki nem szolgálja senkinek, hogy csöndben eltürjön mindent és végezze a dolgát..

Amúgy ez ilyen emberek miatt tart ott az emberiség ahol tart, önző, rosszindulatú és semmi emberség, csak az én én számít...  ezért nem is szeretnek minket más országokban se már


Vendég

#32 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 15:26:55

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Tüzet oltani azzonal lehet kell.de bevásárolni lehet karácsony előtt is de a dolgozó mikor is fog? Ja majd neten megrendeli a karácsonyi vacsorát a pizzériából ja az sincs nyitva akkor marad a ... Csak Ennyi

Anita

#66 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-28 20:10:15

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Én ezt forditva élem meg. Kedvesen mosolyogva szolgálom ki a vásárlókat, és nagyon sokan vissza sem köszönnek. De bele is fáradtam a sok bunkó emberbe..én odébb is állok, remélem hogy eljönn az az idö amikor nem lesz bevásárló központ, és házhoz rendelje meg mindenki amit szeretne. /ugyis már nagyon sokat el vannak kényelmesedve/

 


Vendég

#70 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-30 19:17:44

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Miért kell mindig támadni?? A buszok is leálnak délután! Sajnálom aki dolgozik! Nekünk nincs 4 napos ünnep. Olyan nagy dolog lenne ha megkapnánk?

 


Vendég

#86 Re: Unalmasak vagytok!

2016-11-03 07:39:58

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Ha belenézel a tükörbe, az vissza mosolyog Rád. Ennyit a kereskedők udvarias kiszolgálásáról.


Vendég

#87 Re: Unalmasak vagytok!

2016-11-03 13:04:34


Vendég

#88 Re: Unalmasak vagytok!

2016-11-03 13:20:56

Nem tett a kereskedelmi alkalmazott életmentő esküt , veletek ellentétben. Ti nem fizettek azért ,hogy vasárnap vásároltok .De ha ti is fizetnétek érte +5!%kiszolgálás díjat akkor be tudnátok vásárolni hétfő reggeltől szombat este 10-ig.Mivel fizetek az étteremben szerviz díjat , hétköznap is . A gyógyszertárban ügyeleti díjat,TB- t míg dolgozom 3+4%=7%El is várom,hogy legyen éjjel -nappal ügyelet a kórházban.Ja és 30 napos bérletet veszek nem 22.Mi nem dolgozunk ünnepnapot le mert mi akkor is dolgozunk amikor más elvárja,hogy kínyálják a seg ......t!

 


Vendég

#98 Re: Unalmasak vagytok!

2016-11-04 10:25:26

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Életem! Még mindig ne keverjük már össze az életmentést egy kocka margarin fontosságával, jó? Mert a kettő nagyon nem ugyan az...