kdfsz-dec-24

Quoted post


Vendég

#31 Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-27 15:00

#4: - Unalmasak vagytok! 

 Szia!
 Ne haragudj, így ismeretlenül, felháborító a hozzá szólásod
1. Édesapám is tűzoltó, soha nem hagyta ilyen el a száját, mert ő ezt választotta hivatásaként, és valóban ha ők nem lennének emberek halnának meg, vagy házak égnének le stb ugyan így a mentősökkel

2. Tudtommal a tűzoltók 99% férfi, a kereskedelemben majdnem 89% nő, CSALÁDANYA,

kérdezen én, hol van az összefüggés?????????  Hagyjuk már ezt a szánalmas oda-vissza vagdalózást...
A tanárokat a nővéreket (megjegyzem az is van a családban) senki nem bántja, hogy tüntetnek és kiállnak az igazukért, a kereskedelemben dolgozóknak is van joguk olyanért harcolni, küzdeni ami számukra fontos.

És senki nem rabszolga és senki nem szolgálja senkinek, hogy csöndben eltürjön mindent és végezze a dolgát..

Amúgy ez ilyen emberek miatt tart ott az emberiség ahol tart, önző, rosszindulatú és semmi emberség, csak az én én számít...  ezért nem is szeretnek minket más országokban se már

Válaszok


Vendég

#54 Re: Re: Unalmasak vagytok!

2016-10-28 10:50:36

#31: - Re: Unalmasak vagytok! 

 Nehogy már megsajnáljunk benneteket! A visszaköszönés nem megy, a pofavágás, követelődzés az meg nagyon! Ma a keresekedlemben dolgozók 99,99 százaléka olyan selejut, aki sehová nem kell, azért mennek oda és ez meg is látszik a színvonalon. 

Mégis mikor láttál te tűzoltót, nővért, több szabadnapért tüntetni?! Ennyi a különbség a kereskedelembe jutott maradék munkaerő és más munkahelyek között...