Tiltakozzunk a nyugdíjak csökkentése ellen!

Quoted post


Vendég

#201

2016-06-13 05:58

Micsoda!!?????????????42 évig dolgoztam,mindenhol be voltam jelentve,adóztam,járulékokat fizettem.Akiknek kevés a nyugdíjuk ,akkor kellet volna gondoskodni,arról,hogy nem feketén dolgozni.bezzeg akkor ki röhögték az embert."Majd marha leszek adózi!Ha akkor jó volt miért nem tette el erre az időre.

Válaszok


Vendég

#203 Re:

2016-06-13 06:05:43

#201: -  Micsoda!!?????????????42 évig dolgoztam,mindenhol be voltam jelentve,adóztam,járulékokat fizettem.Akiknek kevés a nyugdíjuk ,akkor kellet volna gondoskodni,arról,hogy nem feketén dolgozni.bezzeg akkor ki röhögték az embert."Majd marha leszek adózi!Ha akkor jó volt miért nem tette el erre az időre.

 Új nyugdíjszámíási módszert vezettek be, aki most megy nyugdíjba, akkor is jóbal kevesebb nyugdíjat kap, ha többszöröség adózta és járulékolta, mint te.


Vendég

#228

2016-06-13 09:28:53

#201: -  

 200 e Ft/hó felett nem tartom jogosnak a nyugdíj folyósítását, nem beszélve arról, hogy a disszidált és jelenleg is külföldön érő honfitársaink arra pár évre amit m.országon dolgoztak ignyélik és kapnak is itt nyugdíjat, minek, itt hagyták az országot, itt tanultak ott meg jól éltek.