Tiltakozunk az UNICEF Gyűlöletkampánya ellen

Quoted post

Férfipárti nő

#18 Re: Re: Re:

2016-05-11 13:08

#7: - Re: Re:  

 Re:  A válásnál nem ok nélkül korlátozzák az apát a láthatásban az esetek túlnyomó többségében.

Az eszem megáll -

Azért korlátozzák -  mert ez a bevett szokás függyetlenűl attól, hogy az 'anya' alkalmas a gyereknevelésre vagy nem.

Mik az alapok? Etesse, itassa, vigye el ovodába, iskolába, rendszeresen orvoshoz és KÉSZ. A többi, és szerintem leglényegesebb részletekkel már nem foglalkoznak....sajnos...

A végrehajtó szervezeteknél pedig többnyire - és ezennel őszinte tisztelet a kivételeknek - egyedülálló, férfi gyűlölő nők vannak döntéshozó helyzetben.

Még mielőtt szétszednél, kérdezem én, hogy jártál te végig 8,5 éves kálváriát a bíróságon / Gyermekjólléti Szolgálat / Gyámhivatal, stb -  gyerekkel kapcsolatos ügyekben? 

Ha nem, akkor kérlek, ne is válaszolj. Köszönöm.

Válaszok

kismama

#28 Re: Re: Re: Re:

2016-06-13 10:20:06

#18: Férfipárti nő - Re: Re: Re: Re:

 A válásnál nem ok nélkül korlátozzák az apát a láthatásban az esetek túlnyomó többségében.

Az eszem megáll -

Azért korlátozzák -  mert ez a bevett szokás függyetlenűl attól, hogy az 'anya' alkalmas a gyereknevelésre vagy nem.

Mik az alapok? Etesse, itassa, vigye el ovodába, iskolába, rendszeresen orvoshoz és KÉSZ. A többi, és szerintem leglényegesebb részletekkel már nem foglalkoznak....sajnos...

A végrehajtó szervezeteknél pedig többnyire - és ezennel őszinte tisztelet a kivételeknek - egyedülálló, férfi gyűlölő nők vannak döntéshozó helyzetben.

Még mielőtt szétszednél, kérdezem én, hogy jártál te végig 8,5 éves kálváriát a bíróságon / Gyermekjólléti Szolgálat / Gyámhivatal, stb -  gyerekkel kapcsolatos ügyekben? 

Ha nem, akkor kérlek, ne is válaszolj. Köszönöm.
 

 Egy férfi sosem lesz olyan kapcsolatban egy gyermekkel, mint az anyja. Neki a gyerek csak röpke öröm hozadéka, viszont sosem volt egy test vele, sosem táplálta a saját véréből, nem viselte az áldott állapot terheit, cipelte hónapokig magzatát. A szülést is maximum az apa kívülről figyelte, míg az anyag vajúdott, szenvedett és közös kínjuk jutalmaként világra hozta a gyermekét. Még ezután sem váltak el, mert az anyja táplálta a saját tejével. Optimális esetben az első 3 évüket együtt töltik. 

Ez a szoros kapcsolat férfi és gyermek között sosem jön létre és ha nem érted, akkor ebből is látszik, hogy sosem voltál nő, maximum férfi párti férfi lehetsz.

Ha két ember 8,5 évet küzd a gyermekéért, akkor elég valószínű, hogy nem békében váltak el. A viharos válásnak általában oka van. Valószínűleg itt is oka volt. 

Nem egy olyan párt ismerek, akiknél pusztán valami elmúlt, továbbra is barátságos a viszony és közös a felügyeleti jog. Mindkét szülő ugyanúgy részt vesz a teendőkbe, beosztják, ki hozza-visszi a gyerekeket iskolába, óvódába, programokra. 

Mivel az anya és gyermek közötti kapcsolat sokkal elemibb és erősebb, mint az apával, ennek indokolatlan szétszakítását leginkább a gyermek szenvedi meg. Aki elhagyja a családját és tényleg szereti a gyermekét és az anyja nem alkalmatlan a nevelésére, az ha kilépett a kapcsolatból, tudjon elengedni. Ne kerekedjen felül a saját önzése a gyermeke érdekén, akinek főleg kisebb korban sokkalta nagyobb szüksége van az apjára, mint az anyjára.

Ha tényleg nő, akkor csak sajnálni tudom, hogy asszisztál(t) egy családját elhagyó férfi önzéséhez, miszerint még a gyermeket is szakítsák el az édesanyjától!

 


Vendég

#29 Re: Re: Re: Re:

2016-06-15 05:53:28

#18: Férfipárti nő - Re: Re: Re:  

 Nem szégyelled magad?!

Nem elég, hogy elcsábítottad egy másik nő párját, aki a gyermeke anyja, még el is rabolnátok szerencsétlen gyermekét.

Azt a férfit, aki egy riherongyért elhagyja a családját nem nevezném apának! Választott! A családja helyett egy bárcabitorlót, aki nős férfiakat csábít el.

Nem, nem jártam végig semmilyen kálváriát más gyermekéért, mert már azért is mélységesen szégyellném magam a helyedben, hogy szétdúltam a másik családját, nem még a gyermekét is magamnak akarnám.

Szüljél neki te! Aztán majd szépen téged is elhagy egy másik ribancért, mert megun, de meg is érdemled!