Az erkölcsös élet törvényi szabályozásáért!

Quoted post

nem troll king vagy, hanem egy buta kétbites fasz

#64 Re: lolololol

2016-04-22 10:33

#9: The Troll King - lolololol 

 Ez a jehova szektájának petíciója, mért a kereszténységet basztatod miatta? Pont annyi eszed van mint a szektásoknak.

Válaszok

The Troll King

#74 Re: Re: lolololol

2016-04-22 17:54:53

#64: nem troll king vagy, hanem egy buta kétbites fasz - Re: lolololol 

 A kereszténység alapvetően egy szarság. Meg az összes vallás az. De menjél, borulj térdre aztán imádd a gyilkos, szadista, rasszista, nőerőszakoló, nőverő istenedet, ahogyan az az ószövetségben meg van írva. A monoteista testvérvallások okozták eddig a legtöbb szart ezen a világon, megöli az ember boldogságát, kiirtja az egyéniséget, rávezet téged arra, hogy szolga legyél és félelemben élj, félj az élettől, félj a gondolataidtól, az egészséges szexualitástól. Alázatossá tesz és engedelmessé, Korlátoz, elítél mindent, ami más, ráadásul elmebetegség az egész, ellene van minden tudományos fejlődésnek, a józan észnek, a hívek 90%-a általában nagyon sötét és buta (tisztelet a kivételnek), a saját Bibliai ellentmondásaikkal sincsenek tisztában. Szóval nekem Jehovások, Hitgyülisek, meg katolikus, keresztény nem tudom mik, ugyan azok. Ha mérsékelten hisz benne, leszarom, de a térítgetős "pokolrajutszteszarmertnemhiszel", nekem már kiveri a biztosítékot. Ja és pökhendi, kizárólagosságra törekvő vallás, ami lábbal tipor minden más istent, vallást, filozófiát, meggyőződést, éppen ezért erőszakos, nagypofájú, és kurva ellenszenves.

Buta kétbites faszként elég jól simerem a bibliát, elolvastam, tanulmányozgattam. Inkább te vagy a buta kétbites fasz, mert az ószövettség elolvasása után még mindig képes vagy istenként tekinteni egy oyayn szadistal lényre, mint ami benne van. Tapsvihar, te korlátolt gyerek. Remélem kiverni se mered.

Az én életemet ne kúrja szét egyik felekezet, irényzata sem ennek az elmebetegségnek.