Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Quoted post


Vendég

#490 Re: Re: Re:

2016-04-13 13:58

#487: - Re: Re:  

 neked miért jó ha az eladó dolgozik ?? téged ez boldogá tesz ???mert nem azt írod hogy te akkor akarsz menni vásárolnai hanem azt hogy TE dolgozol dolgozzon ő is !!! az egyik kommentelő azt írta ha nem tetszik hogy a pult mögött álsz akkor dolgoz máshol, az írasodból pedig az jön le nekem hogy te nem szeted a munkád , akkor válts , ülj be egy irodába , de ha már van 2 gyereked , akkor tudod nem könnyű csak úgy váltani.HA esetleg van 1 -2 avagy akar 3 gyermeked , és eddig velük lehettél vasaárnap , akkor te hogy állnál ehez a témához? Ha valászthatnál hogy VAsárnap otthon vagy munkában ??? Melyik lenne a fontosabb az a 5-6 ezer forint vagy az hogy a gyerekeiddel lehes, több kolláganőm azért jött vissza dolgozni mert tudták van vasárnap amikor otthon lehetnek , most azon gondolkodnak hogy felmondanak , a kereskedelemben dolgozói  hiány van ,

Válaszok

Dee

#502 Re: Re: Re: Re:

2016-04-13 14:23:08

#490: - Re: Re: Re:  

 Ha megdöglött a lovad dögöljön meg a másé is!?!?!? Igazi paraszt felfogás!!! Ez Magyarország!!!


Vendég

#661 Re: Re: Re: Re:

2016-04-13 20:25:26

#490: - Re: Re: Re:  

 Boldoggá nem tesz! Ellenben felháborít ha valaki/kik mártírkodnak  és ömlik a csapból a sírás. Nem megyek vasárnap vásárolni, mert általában dolgozok, de ha nem, bizony Én is beugranék egy tejért vagy egy kenyérért, ásványvízért az egész napos aktív erdőben rohangáláshoz, kiránduláshoz, családi étkezéshez. Ha választhatnék biza otthon lennék a szeretteimmel (mert Nekem is van ám családom), de nem tehetem. Én szeretem a munkámat, ha nem szeretném nem csinálnám 24 éve, de az a baj hogy Nektek amit csináltok munka, Nekem HIVATÁS! A Mi szabadnapjaink hétköznap vannak, közüllünk sokan nyáron 3-4 hónapot szabadnap nélkül güriznek végig. Családjuk van? Persze. Sírnak? Persze. Meghat valakit? Nem, mert Ők már akkor ezt választották amikor eme szakmára adták a fejüket! Bullshit! 2 diplomás tanár néni mosogatott napi 12 órában heti hét napban, mert rákényszerült! Neki is van családja, gyereke, unomája, jahh és 2 diplomája ami el kitörölhette a púzóját! Ez eléggé eggyoldalú megközelítése a dolgoknak részetekről. Sajnálni kell Titeket mert vasárnap jajj nem lehetek otthon. Csókolom, régen is űzték a 6+2-t a gyárakban. A kenyérgyárak 3 műszakos munkarendben, folyamatosan termeltek az ott dolgozókat ki sajnálta? Anyukám az egész gyermekkoromat éjszakás műszakban tolta végig egy kenyégyárban, hogy reggel amikor suliba mentem Ő indítson útnak, hogy amikor haza érek legyen ebédem, hogy este még Ő küldjön aludni. Hét végén is! Nem kissebítem azt, hogy biza szar dolog a vasárnapi munka, de ez van, vagy elfogadjátok vagy fejre estek és úgy dolgoztok! Petíciózgathattok, sírhattok, de ezt eldöntötték helyettetek. Ez hiszti már eléggé unalmas! Azért kellene küzdeni, hogy ha már dolgozni kell vasárnap ne szúrhassák ki az emberek szemét aprópénzel!  

Maradok tisztelettel!