Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

Quoted post


Vendég

#664 Re: Re:

2016-04-08 14:05

#662: JFK - Re:  

 ???? És ugyan miért? Azért, mert nem tudom, hogy mi történt 55-60 éve,  és ezért ítélkezni sincs jogom?  Félinformációk alapján ítélkezni egy ember felett  nem tartom túl korrektnek és elég visszatetsző is a számomra. Mert pl. mi van akkor, ha esetleg van igazság abban a híresztelésben, hogy nem minden történt úgy, ahogy az áldozat nyilatkozta?

Válaszok

JFK

#669 Re: Re: Re:

2016-04-08 15:20:46

#664: - Re: Re:  

 Senki sem tudhatja amit te most sem tudhatsz! Sem mi itt ez az igazi modell!? De azonn gondolkozom most is hogy 1961 benn elismerte hogy harmadiknak lett beosztva beszedett gyogyszerievel az akkori divattos ital mellett ez a rum volt!!! Ez miatt kellett lefogni eggy ismert lanyt????? Megtette??? Ott volt??? Figyelt(e)??? Megdugta??? Mennyienn is voltak??? 3-mann igaz!!!!! Kart feszitett??? Uszo volt ugye??? Vagy is szikla kemenyek lehettek eggy lannyal szembenn 3-mann??? Kiss L-Mire gondolt valyonn??? Ha ez most itt kitudodik Nagy fa lessz vallyon??? Megtudtuk igaz az is igaz hogy 55-evvel kesobb??? Igaz 617-es????! Ha ezt koncepcios pernek nevezi akkor most mi miatt akar perelni kinek kiknek nekem neked???? Ott volt? benne volt? megtette??? Meg!!!! Harmadik volt??? Ki kezdte??? Ki mondta neki hogy te Laci harmadik leszel??? Laci nem gondolta hogy jobb lett volna ha egyenesenn nyit!! Nem!!! Ma ez az ember ma is vedekezik a helyett hogy azt mondja hogy uraim holgyeim: MEGTETTEM!!!!! Nincs mentseg semmire sem soha de soha amig az elet nekem megengedi ezt a mocskot amit igaz koncepciosnak nevezek mert MEGTETTEM!!! Gondolj bele te is 617-es mit is tehetne ma valyon???? Hello JFK!