Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!


Vendég

#651

2016-04-08 10:20

Húha!

Gyárfás téged nagyon és rettenetesen utál a mai napig is a magyar nép :( és ez nem véletlen!

Nem szeretnék a helyedben lenni.

Borzasztóan rossz lehet annyira magányosnak lenni, mint amennyire te az vagy :(

Nem szeretnék a helyedben lenni...

Tudod, nekem van feleségem, akivel a mai napig együtt élek... van 3lányom, akikkel nap mint nap együtt játszok, együtt oldjuk meg a matek feladatokat... ésatöbbi

 

Neked mid van? fel tudsz e mutatni bármilyen értéket is az életedben, amiért megérte?

 

 


Vendég

#652 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-08 10:34

#649: - Re: Re: Re: Re:  

 Gyerekek!

Ne egymást bactassátok, hanem a Gyárfást :)

Próbáljátok meg még jobban szeretni azt a Hosszú Katinkát,

akit ezek a szemétládák megpróbáltak félreállítani és megpróbálták elsöpörni!!!

Le a szemét gyárfásokkal!!! Le az egész degenerált úszószövetség vezetőségévell!!!

Ki velük a magyar társadalomból!

El és ki is kell söpörni a szemetet a magyar társadalomból!!

 

Az adófizetők pénzén ne élvezkedhessenek a gyárfásfélék!!!


Vendég

#653

2016-04-08 10:45

Ez már arcukra ég egyeseknek-remélem!

Vendég

#654 Re:

2016-04-08 10:47

Mélységesen ostoba vagy! Még ha direkt most hozták is elő az egészet, kit érdekel? Ez erkölcsileg nem olyan bűntett amiért ül 3 év helyett állítólag csak 20 hónapot és elévül! Mi az a 20 hónap szegény lány egész tönkretett életéhez képest? Ahogy ő egész életén át hordozta úgy egy ilyen mocsoknak is egész életén át kell bűnhödnie! Egy ilyen tett soha sem évül el..


Vendég

#655 Re: Re:

2016-04-08 10:51

#158: - Re:  

 Na akkor te is valami aberált élősködő vagy..


Vendég

#656 Re:

2016-04-08 10:55

#617: -  

 Figyu, 1989-ben volt egy rendszerváltás...

Te hol voltál akkor?

Tudod szimpi vagy nekem, úgy hogy elmesélek neked valamit:

Voltam 15 éves.

Laktam egy lakótelepen, Budapesten. Jött egy svéd állampolárságú, disszidens magyar pasi.

Le akart fektetni. Kellett volna neki a friss, puha, hamvas punci! Nem kapta meg!

Kapott helyette 7 évet!!!

és nem a Pintér adta neki!

 

 GyárfásMiklós MONDJON LE, vagy nagyon gyorsan rúgják ki!!!


Vendég

#657

2016-04-08 11:33

ket lanyom van , azert . tobb nem is kell talan ...

Vendég

#658

2016-04-08 11:36

Tudjátok, annyira gusztustalan és megalázó MINDEN MAGYAR állampolgár számára ez az egész úszószövetségi botrány, hogy ha én lennék a miniszterelnök, akkor rettenetesen gyorsan véget vetnék ennek. Kirúgnám azonnal úgy a Gyárfást, mint az egész úszószövetség "vezérkarát" visszavonhatatlanul és azonnal.

Lecserélném az egész korrupt úszószövetségi bagázst és BOCSÁNATOT kérnék a magyar állampolgároktól, akiknek a pénzén ezek az élősködők eddig jóóól megéltek :(

Remélem, hogy van annyi vér a pucájában a miniszterelnökségnek, hogy ezt meg is lépik!!!

 

A remény hal meg utoljára...


Vendég

#659

2016-04-08 11:38

Nincs olyan, hogy elévülés, meg megbűnhődött...nemi erőszak, pedofilia és hasonló esetekben!A magyar joggyakorlatban miért nincs olyan, hogy ilyen emberek listán vannak?

Vendég

#660 Re:

2016-04-08 11:44

#659: -  

 Sajnos azért, mert a (rohadt módon elavult) római jogrendszeren alapulnak!

Állati régen változtatni kéne már rajta!!!

 

Csak.. tudod kéne hozzá pár TÖKÖS bíró is...


Vendég

#661

2016-04-08 12:05

Ilyen tisztségekben tisztának kell lenni. Nemcsak erkölcsi
bizonyitvánnyal. Sokkal kisebb tisztségek sem lennének
betölthetőek. És még Alpolgármester is ! A hétszázát.
Ezért vannak munkanélküliek. Egy ember csak egy tisztséget tud
ellátni az is nagy feladat.
JFK

#662 Re:

2016-04-08 13:20

#617: -  

 617-HETES!!!!! Te eggy elmebeteges szintiszta Kiss Laci lehetsz!!!

Ha a volt bankrabló sem dolgozhat bankban,

#663

2016-04-08 13:22

akkor a csoportos nemi erőszakban részt vett férfi börtönbüntetése után dolgozhat-e fiatal úszólányok közelében?

"A magyar többségi társadalom szerint elfogadható, hogy egy bankrablót, aki leülte a börtönbüntetését, ne alkalmazzanak bankfiókban, hogy bizonyos munkakörök ellátására igenis kérjék el az erkölcsi bizonyítványt. Az azonban már megosztja a közvéleményt, hogy a csoportos nemi erőszakban részt vett férfi börtönbüntetése után dolgozhat-e fiatal úszólányok közelében, anélkül, hogy a múltjáról bárki is tudna"


Vendég

#664 Re: Re:

2016-04-08 14:05

#662: JFK - Re:  

 ???? És ugyan miért? Azért, mert nem tudom, hogy mi történt 55-60 éve,  és ezért ítélkezni sincs jogom?  Félinformációk alapján ítélkezni egy ember felett  nem tartom túl korrektnek és elég visszatetsző is a számomra. Mert pl. mi van akkor, ha esetleg van igazság abban a híresztelésben, hogy nem minden történt úgy, ahogy az áldozat nyilatkozta?


Vendég

#665

2016-04-08 14:21

Egyébként honnan tudjátok annyira tutira, hogy minden úgy történt, ahogy tálalva van most az ügy? Lehet, hogy tényleg elkövette a leírt rendkívül aljas és mocskos tettet. De mi van, ha igaz az, hogy nem minden történt úgy, ahogy le van írva? Ha esetleg az utóbbi verzió az  igaz, akkor az "erkölcs", "társadalmi ítélet" és egyéb bazi nagy szavak varázsában meghurcoltatok egy embert, belegondoltatok abba, hogy akkor a ti áldozatotok lesz ez az illető? 


Vendég

#666

2016-04-08 14:34

Mert Gyárfást utálom, mint a szart, (nem véletlenül hozták kapcsolatba a Tannenbaum-üggyel, Kiss László pedig erkölcsileg soha nem lesz feddhetetlen!

Vendég

#667

2016-04-08 15:06

mert mindkét embernek látszó valami erkölcsileg sem Kis L,sem Gyárfás nem lehet a társadalom hasznos tagja a últjuk miatt

Vendég

#668

2016-04-08 15:13

Mert mérhetetlenül károsnak tartom Gyárfás Tamás tevékenységét.
JFK

#669 Re: Re: Re:

2016-04-08 15:20

#664: - Re: Re:  

 Senki sem tudhatja amit te most sem tudhatsz! Sem mi itt ez az igazi modell!? De azonn gondolkozom most is hogy 1961 benn elismerte hogy harmadiknak lett beosztva beszedett gyogyszerievel az akkori divattos ital mellett ez a rum volt!!! Ez miatt kellett lefogni eggy ismert lanyt????? Megtette??? Ott volt??? Figyelt(e)??? Megdugta??? Mennyienn is voltak??? 3-mann igaz!!!!! Kart feszitett??? Uszo volt ugye??? Vagy is szikla kemenyek lehettek eggy lannyal szembenn 3-mann??? Kiss L-Mire gondolt valyonn??? Ha ez most itt kitudodik Nagy fa lessz vallyon??? Megtudtuk igaz az is igaz hogy 55-evvel kesobb??? Igaz 617-es????! Ha ezt koncepcios pernek nevezi akkor most mi miatt akar perelni kinek kiknek nekem neked???? Ott volt? benne volt? megtette??? Meg!!!! Harmadik volt??? Ki kezdte??? Ki mondta neki hogy te Laci harmadik leszel??? Laci nem gondolta hogy jobb lett volna ha egyenesenn nyit!! Nem!!! Ma ez az ember ma is vedekezik a helyett hogy azt mondja hogy uraim holgyeim: MEGTETTEM!!!!! Nincs mentseg semmire sem soha de soha amig az elet nekem megengedi ezt a mocskot amit igaz koncepciosnak nevezek mert MEGTETTEM!!! Gondolj bele te is 617-es mit is tehetne ma valyon???? Hello JFK!       


Vendég

#670

2016-04-08 15:35

Méltatlanok az úszók képviseletére!!!

Vendég

#671 Re:

2016-04-08 15:38

#665: -  

 Onnan tudjuk, hogy ki volt posztolva az egész bírósági jegyzőkönyv!

Keresd meg te is, meg fogod találni!


Vendég

#672

2016-04-08 15:40

gyalázatos tett nem hiba
aki védi az relativizálja ezt a súlyos cselekményt
menniük kell a közéletből az elkövetővel együtt

Vendég

#673

2016-04-08 16:10

és most még van pofája azt is a nyilvánosság felé mondani, hogy ő semmilyen körülmények között, soha semmilyen erőszakot nem követett el! 

eszem megáll!

Szerintem ez a KissLászló már elvesztette az eszét, átment szenilisbe.

xxx

#674

2016-04-08 16:41

0123456789

JFK

#675 Re:

2016-04-08 17:14

#673: -  

 673-nak! Van az Angol rendszernek eggy titka!!! Hasonlo esetekbenn vissza tekintve bizonyos evekre  legyen az 10-20-30-40-50-60-tortent felapozza azt is amit gondolatilag felsem tud fogni aki megteszi!!! Ezek itt a (eroszakos cselekedetek miatt!!!!) vissza utazva az idobenn is megkapjak (ma is!!!!) azokat az enyhe 5-tol -15 ig belenyulo eveket!!! Es figyelj most!! Ezek itt mind 70-ven esek 80-van asak mind bent vannak a Nagy Fa arnyeka fellett mellett alatt!!! Persze vannak itt is olyanok mind ez a "Kiss troger" mert neve miatt valakiknek nem lenne jo ha kiderulne mit is tett ez a gazember!!! A szomoru az hogy ezt gyerekekkel teszik meg nagyonn sokann ma is!!! Ez a szomoru Mr Kissbenn is hogy ki(le)tagad!!!! Mertha azt mondja hogy Katinka keszulj az uraddal mert ti egybenn vagytok csak jok en majd csak kuldom a meghivot!!!! Ma sem tudjuk meg hogy harmadik volt vagy 1-2-3 bann terpeszkeresztbe verve taszitja maga ala a sirdogalo fiatal lanyt!!!! Hogy a lany gondolom azt mondta hogy gyertek mind a 3-mann??? Nincs eroszak!! Nemi??? Nincs aktusbann!! Nincs!!!! Alitani ezt ma nem tudjuk nem lehetem ott nem volt vele csak a ketteske + a fizetett kurva???? Mert ezt mondja ma is Mr Kiss hogy tudtuk rolla hogy szereti a sexet!!! Fizetni is akartak+ba!!!! Ez bebizonyithato ma hogy fizetni akartak hogy mennyen el orvoshoz???? Nem!!!! A holgy halott elhunyt!!!!! Kiss mondhat amit csak javasolnak neki de megtette????! Igaz!!!! Elismegyek innen befejezem csak gondolni merem itt hogy megkapja azt amire gondolok itt!!!! A minden napi tekintetet azonosulva gyerekeivel unokaival szeretteteivel szembenn!!! Ez rosszabb minden Fa arnyekos befalazott racsos rideg valosagtol!!!!! Hello JFK!