Elegünk van Parászkából!

Quoted post

Kozma Szilárd

#330 Re: Első repost - mert egyszer már törölték. Nem is értem.

2016-02-12 13:56

#328: Veress Hajnalka - Első repost - mert egyszer már törölték. Nem is értem. 

 Veress Hajnalka:  Egy ilyen nagy tudósnak, miért nem jut eszébe, hogy a védence magyarellenes úszító tevékenységénk köszönhetően, hány magyar veszti el az identitástudatát, és küldi a gyermekét román iskolába, mint negem is, az anyám annak idején, az ilyen Boróka-féle nemzetáruló barátnők hatására?

És az, hogy nem jut az esezdbe, hogy a szegény Vásárhelyiek éppen azért nem merik vállalni a nevűket, mert azt képzelik, hogy az erdélyi magyar értelmiségi nagy része, éppen olyan nemzet-gyülőlő, mint a barátnőd? Hogy félnek, Mert  a többi román és zsidóbérenc, magát magyarnak hazudó, mert magyarul firkáló újságíró és "tévés-sztár", mint Gáspárik Attila is, beléjük oltotta a kételyt és a mételyt?

- Ez lenne a minimum, hogy ezt képes légy végoggondolni, ahelyett, hogy itt nagyképűskodj. Bizonyára nagyon meg vagy elégedve magadtól, illetve meg vagy hatódva a sját szellemességedgől...

Válaszok

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-12 14:00:32


Imre

#335 Re: Re: Első repost - mert egyszer már törölték. Nem is értem.

2016-02-12 14:07:42

#330: Kozma Szilárd - Re: Első repost - mert egyszer már törölték. Nem is értem. 

Ja,  Gáspárik Attila "személyisége" megérne egy külön "misét"! Egy mélyreható antropológiai és szociológiai elemzést. :D