Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Quoted post


Vendég

#787

2016-01-11 18:07

Szülőt kéne elsősorban felelősségre vonni mert ha a szülő megtanítja gyermekét az állat szeretetre akkor nem csinálja a gyermeke.Egy példát szeretnék elmesélni,egyik városban történt egy galamb emberek körül csipegeti fől a leeső morzsákat anyuka ott van 5éves forma kislánnyal már már dühösen szalad rugdossa űzi a galambot anyuka rá sem szól ,hogy talán annyi az egész napi kis morzsácskája annak a galambnak mikor megunván én a gyermek dühöngését a galamb felé oda mentem a kislányhoz és elkezdtem magyarázni ,hogy szeretni kell a galambot, tudod milyen bátorság kell neki,hogy ide merészkedjen, tudod mennyi ellensége van karvaly, sas, ami elkapja, inkább gyönyörködj milyen szép színesek a tollai és,hogy ha van nálad kifli vagy ami morzsálódik adjál belőle. Erre fogta anyuka magához rángatta gyermekét sietve elrohant.! Nekem megmagyarázták szüleim miért kell szeretni az állatokat. Gyermeknek nem volt olyan hét ,hogy ne vittem volna haza valamilyen kóbor kidobott állatot volt macska amit a kutya szájából szedtem ki haza vittem sajnos reggelre meg is döglött de anyukám hagyta mert a szüleim arra neveltek ,hogy állatok nélkül nagyon üres és unalmas lenne a világ! És nálunk mindenki rajongásig szereti az állatokat a legapróbbtól a legnagyobbik!!!

Válaszok


Vendég

#800 Re:

2016-01-11 18:17:34

#787: -  

 Nagyon szép történet, egyet is értek vele, de bocsánat, nagyon rossz kifejezés a megdöglött szó. Én sohasem használom, inkább elpusztult, ha szabad kérni.