Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#3128 Re: Re: Re: orbi

2011-09-28 00:38

#3127: - Re: Re: orbi

Igen, a  Szovjetúnióban pl. egészen biztosan tényleg jobb hírünk volt. Ezen nem is lepődöm meg.

Válaszok


Vendég

#3130 Re: Re: Re: Re: orbi

2011-09-28 00:41:47

#3128: - Re: Re: Re: orbi

Szerintem a németek is nagyra tartottak bennünket, de Kanadában is megbecsülték a magyart. A finnek büszkék voltak a rokonságra - mit kellene még felsorolnom? Azt hiszem semmit, van, aki a tények iránt a legcsekélyebb mértékben sem fogékony.

 


Vendég

#3132 Re: Re: Re: Re: orbi

2011-09-28 00:47:39

#3128: - Re: Re: Re: orbi

Hát, ha csak ott lett volna jó hírünk, akkor is a világ 1/5-én jó volt, de én emlékszem még az Ikarusok jó hírére, a Rubik-kocka sikerére, a magyar gyógyszeripar becsületére, a magyar hús, konzervipar megbecsültségére... Az olaszok sorban álltak a magyar marhahúsért, az arabok a birkáért. A magyar búzát úgy vették meg, hogy helyette kétszer annyi kanadait hoztak. Ön kedves honfotársam ezekről a tényekről ugye mit sem tud

 

Demokrata!

#3195 Re: Re: Re: Re: orbi

2011-09-29 12:34:02

#3128: - Re: Re: Re: orbi Ön szerint csak a Szovjetúnióban volt jó hírünk? El kell keserítenem!

A nyugati államok tartották Kádárt jó politikusnak, meg is kaptuk a "legvidámabb barak" kétesen dicsőséges címet. A Szovjetúnió - miután néhai Fekete úr tanácsára a kádári irányítás a rubel elszámolás helyett a dollárt erőltette, sikeresen megkötötte egyezményét az IMF-el, mely megóvta Magyarországot a csődtől - nagyon "ferde szemmel" tekintett ránk- és a Románok biztatására a "kommonizmus felé haladó útról letérőnek" tekintették Magyarországot. A mi szerencsénk csak annyi volt, hogy a kádári diplomácia "szőrmentén" támadta a Szovjet érdekeket, ellentétben a Lengyelekkel.

Van ennél fontosabb, MA VAN A D-DAY! Jöjjön oda mindenki, ma megmutatjuk Orbán Viktornak- és talpnyalóinak, igaz a bibói állítás: EGY DEMOKRATA NEM FÉL!