Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5029 Re: Re:

2015-12-09 09:36

#5027: - Re:  

 Érti mindenki amit írsz, csak ismerve a mo-i bírósági, rendőrségi (annak hatékony felderítési mutatóit) munkát nagyjából borítékolható, hogy abból semmi sem lesz - mármint kártalanítás (értem úgy, hogy a "magtalált vagyonból" nem, mert az itt nincs. Akkor mire megy 32e ember perekkel, ami újabb pénzköltés...) Azaz ha per lesz a végén, s kiderül az MNB, PSZÁF felelőssége akkor így is úgy is az államnak kell fizetni - EZT akarja a károsult társadalom (szerintem joggal) megelőlegeztetni, s valószinűleg ezt az állam is átlátta ÁPRILISBAN. Azóta hogy mi történt a világban az ismert, nem kell mondanom, hogy nem véletlenül NEM fontos most már bizonyos körök számára a 32e ember, s azok nyűgje baja. Ráadásul sokan TÉNYLEG elhiszik a "varázslatos" hozamokat, érdekes ezt BC körökben NEM firtatják, vagy pld Hungária esetén... Persze mondom, VAN alapja azt mondani, hogy HIBÁZOTT a befektető, DE ekkora arányban ráverni a balhét ahogy jelenleg áll a dolog, szerintem méltánytalan. Nem ez az első eset mikor segítséget vár egy csoport, sorolhatnám az elmúlt 5 évben kispécizett, s igencsak megsegített csoportokat reggeltől estig, AZOK az ügyek senkinek sem fájnak/fájtak, csak ez a Q ügy "veri ki a biztit" mindenkinél...

Válaszok


Vendég

#5030 Re: Re: Re:

2015-12-09 09:39:26

#5029: - Re: Re:  

 Igazad van, jól látod, ez a valós helyzet értékelés. Ne hasonlítsuk ezt az autólopással, mert egyszerűen nem hasonllítható össze.