Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post


Vendég

#550

2015-11-02 17:52

Nem ez az első rossz,helytelen döntése, dolgoztam én is az állatkertben , sokat tudnék ,,mesélni"
a hozzá nemértő, sunyi, hazug ,bagázsról, Tisztelett annak a pár embernek aki tényleg tiszteségesen dolgozik!! :-(elbocsátásom oka- veszetnek hitt,talált rókával a karomban sétáltam",és nem időben,oltattam be magamat), és
még fel is jelentettek lopásért , a saját vadász görényeim elviteléért.
Amirör tudták mindanyian hogy az én állataim! Jó pár állat is elpusztult
a hozzá nem értés, lustaság,a gyenge,és gyáva csoport vezető miatt..
Siralmas állapotban tartott állatok,szűk ketrecek..
Mindig is ettől féltek, hogy "valami "kitudodik, botrány lesz"Sok régi,volt dolgozo tudna irni azokról a szégyenteljes dolgokról amiért már be is lehetett volna zárni is az állatkertett!!
Pedig szükség van rá, de nem minden áron, ahogy most is folyik...

Válaszok


Vendég

#682 Re:

2015-11-02 20:12:40

#550: -  Siralmas állapotban tartott állatok,szűk ketrecek..
Mindig is ettől féltek, hogy "valami "kitudodik, botrány lesz"Sok régi,volt dolgozo tudna irni azokról a szégyenteljes dolgokról amiért már be is lehetett volna zárni is az állatkertett!! 

 Pedig ez "kívülről" is látszik. Nem is tudom, hol vannak az állatvédők, más ügyekben simán kijönnek, pedig itt egy állatkertet kellene nézni kutya-macskatartás helyett. Én tavaly voltam a bezárás előtt, de bár ne mentem volna... A főemlősöket (főleg a csimpánzokat) annyira sajnáltam, valamint a ragadozók (róka, farkas, stb) voltak siralmas állapotban. Egy akkorka ketrecben, ingerszegény környezetben leélni egy életet...!

Mindegy, ez a farkas-ügy volt az utolsó csepp, valószínűleg soha többé nem megyek.