Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!

Quoted post

Vegas

#253

2015-11-02 10:52

Úgy veszem észre azok fröcsögnek a legjobban, akiknek fingjuk sincs a körülményekről.
Sok agyhalott fotelmegmondóember jobban tudja mi történt mint azok, akik ott voltak...
Nem volt más lehetőség, azért lőtték ki.
Pont.

Válaszok


Vendég

#264 Re:

2015-11-02 11:21:10

#253: Vegas -  

  Én csak azt nem értem, hogy embereknek bármilyen véleményük van, és ha úgy érzik a véleményük mellett ki is állnak ezt miért névtelenül teszik. Ha valaki olyan bátor, hogy ellent merjen mondani a hozzá, szólok jó 99.99%-ának véleményével szemben nevét miért nem meri leírni? Egyébként ilyen alapon, hogy mi lett volna „ha” akár bárkit meglehetne ölni. Nemcsak állatot, embert is, ha jön veled szembe és csúnyán néz rád. Azon az alapon, hogy úgy érezted meg akar ölni. Meg kell érteni még annak is, aki itt helyesli a farkas kilövését, hogy ez nem így működik. Főleg a jelenlegi szituációban történt eljárás nemcsak embertelen volt, hanem szerintem törvénytelen is. De kérem, akinek véleménye van, legyen annyi kurázsi benne, hogy nevét is adja hozzá. Talán attól fél, hogy ha nevét adja őt is KILÖVIK! Sok agy halott fotel megmondó ember, ha nem is ír alá, de az a bátor, aki ellent mond, legalább oda illeszthetné a nevét, amikor a sámliján ülve írdogál.

A leglehetetlenebb helyzetben is van emberséges megoldás csak akarni kell.

Tisztelettel László Kajaty!  

András

#323 Re:

2015-11-02 13:27:27

#253: Vegas -  

Na, felböffent a primitív bohóc.........

A legyilkolt vadállat sokkal értelmesebb, és "kulturáltabb" volt, mint te, móricka ! Pont.