Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak

Quoted post

Komondor

#116 Re:Az egyetemi beszed

2015-10-29 18:36

#1: -  

 Collen Bell mint nagykovet az orszagat a EggyesultAmerikai allamokat kepviseli!!! Ezert a titulusa " kovet" es nem elnok! Ha az lenne sem lenne joga beleszolni Magyarorszag ugyeibe!!! Latszik hogy fogalma sincs milyen dobbenetet keltet a beszedevel.En nem vartam sokat a holgytol mert ismerem a hatteret, televizios dinasztia Los Angelesbol ahol gyartjak a mindennapos limonade sorozatokat!! Remelem ezt a peticiot leforditjak es Barac Obama is kap belole egy peldanyt!!

Válaszok


Vendég

#504 Re: Re:Az egyetemi beszed

2015-10-30 09:29:57

#116: Komondor - Re:Az egyetemi beszed 

Nem igazán értem, miért ne fogalmazhatna meg véleményt- ami, valószínűleg, nem csak az Ő véleménye! Miért ne szólhatna bele az ország ügyeibe- mellesleg nem is beleszól, csak véleményez....  

Ön nem ismeri Bell asszonyt, milyen alaponítéli meg az értelmi képességeit? Hogy lehet egy embert linnét-onnét összeszedett információ morzsák alapján így megírtélni? ISMERETLENÜL!!! Ön ugyanazt teszi: véleményez, csakhogy Bell-.nek több alapja van, már, ha az országunkban eltöltött időt nézzük... Ön mennyit élt Bell közelében? 

Még egy aprócska kérdés: mennyivel több joga van egy nem itt született, nem itt élő, nem itt dolgozó, nem itt adózó határon túlinak beleszólni az életünkbe -pl. az én életembe- anélkül, hogy szívnák a következményeit, úgy, ahogy nekünk, - nekem- kell viselni????

Érdekes a magyar gondolkodás....

Azt meg végképp nem értem: hogyírhat valaki 10 millió magtyar nevében egy ilyen levelet, amikor nem hatalmazták fel rá; mióta többség az ország 27%-a, és mióta demokrácia egy egyeduralom....

Van itt baj, nem kevés. Elsősorban a saját portánkon kellene sepregetni. ki, hogyan került oda, ahol van és tényleg méltó-e az osűrszág 10 millió lakosának képviseletésre..... Előbb itt tegyünk rendet, azután jöhet Bell...


Vendég

#622 Re: Re:Az egyetemi beszed

2015-10-30 12:07:58

#116: Komondor - Re:Az egyetemi beszed 

 Kéne kicsit gondolkodni mielőtt leur valamit.Egy nagykövet nyugodtan kritizálhat, s sajnos igaz a kritika-baár az Önök kormánya nem türi a kritikát-Kivánom, hogy sok örömét lelje Orbán kormányzásában,amig még van.