Mi európaiak vagyunk, és azok is maradunk!

Quoted post

Judit

#51 Re: iq?

2015-05-21 10:25

#46: András - iq? 

 Ezt komolyan gondolod? Azt kívánod nekünk, hogy veszítsük el valakinket egy tragédiában, csak hogy bebizonyosodjon, amit gondolsz a halálbüntetés szükségességéről? Én nem kívánnék hasonlókat másoknak. Ez átkozódás, ráadásul ártatlan emberek, gyerekek ellen irányul. Olvasd el inkább az érveket az előző hozzászólásokban.

Innen nézve teljesen érthető, miért nem tartod magad elsősorban európainak.

Válaszok

Hegeda

#54 Re: Re: iq?

2015-05-21 19:10:06

#51: Judit - Re: iq? 

 Juditnak teljesen igaza van! 

Én csak (le)sajnálni tudom az ilyen "keresztény" embereket akik másnak a családtagjára vonatkozóan kívánnak halált, vagy egyéb fájdalmat! A halálbüntetés abban hibás opció, hogy irreverzibilis (visszafordíthatatlan) tett, a halálból egy esetleges tévedés esetén (lásd Kaiser esetét akit már rég kivégeztek volna a móri bankrablásért, és azóta előkerültek az igazi tettesek) nincs lehetőség a felélesztésre! A szintén Uniós elvekbe ütköző tényleges életfogytiglan úgyszintén nem korrekt, hiszen kilátástalan helyzetbe hozza az elítéltet, ha megérdemli, akkor a felülvizsgálat során nem kell szabadon bocsájtani, az ítélet során a minimum időt már most is meghatározza a Bíróság! Ha Judit, és én primitív módon szeretnénk visszavágni és az András színvonalán állnánk azt kívánnánk, hogy igazsátalanul ítéljék el hoszzú börtönbüntetésre valamelyik rokonát, de mi nem vagyunk ilyenek, szerencsére!!!

Üdvözlettel: Hegeda