Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

MenőManó

#1881 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-05 19:38

#1878: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kicsit elbeszélünk egymás mellett, mert én nem tudom jobban kihangsúlyozni, hogy ha a befektetői döntések nem valós információn alapulnak, akkor nincs értelme a valós információk mentén boncolgatni azokat. Azok a kisbefektetők tömegei, akik évtizedes gyűjtögetés eredményét tették "BEVA által védett" termékbe, biztos hogy a biztonságot nagyon megnézték. Ha nem lett volna szembehazudva  a BEVA, alig adtak volna el kötvényt. Aki úgy tudta, hogy van védelem, az meg nem rettegett a csődtöl érthető módon. 

Válaszok


Vendég

#1883 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-05 19:46:20

#1881: MenőManó - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Így van. Itt van a kutya elásva szerintem is. Már az előbb leírtam, hogy ha az ügyintézők korrekt, a valóságnaak megfelelő tájékoztatást adtak volna a befektetői kockázatokról, akkor alig-alig vettek volna kötvényt az emberek! Mindez szerintem be volt építve a rendszerbe. Az ügyintézők szerintem jutalékot kaphattak a megkötött ügyletek után, ezért érdekeltté voltak téve abban, hogy szándékosan félrevezessék az embereket. Most meg kussol mindenki, és mossa kezeit. Senki nem beszél az ő felelősségükről, ami számomra, mint kívülállónak enyhén szólva is furcsa.


Vendég

#1884 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-05 19:47:41

#1881: MenőManó - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Kérdés: kit pereljenek a félrevezető információk miatt? A saját ügyintézőjüket? Hogy bizonyítják?