Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#631

2015-03-19 23:13

Felháborít ez az eset ami velem és családom más tagjával is megtörtént. 2012-ben az ügyintéző biztosított a BEVA biztosítás meglétéről. (Sajnos ez csak szóban hangzott el, így bíróság előtt nem bizonyíték) A Quaestor alacsony kockázatúnak minősítette ezt a megtakarítási formát, tehát félre lettünk vezetve. Eddig rendben ment minden, éppen a 03.18.-i lejáratomat vártam. Véleményem szerint a felügyelet is hibás, az ellenőrzések minősége és gyakorisága kívánni valót hagy maga után. Remélem nemcsak a fiktív kötvények tulajdonosai kapnak kártérítést, hanem a valós kötvények tulajdonosai is, mert amikor a pénz betétel történt egyforma volt a kockázat.
Vajon kiderül-e melyik a valós és melyik a fiktív kötvény?
Arra is kíváncsi lennék, hogy kötvény-e a kötvény, mert én bizony jegyzési ívet nem írtam alá.

Válaszok

Sándor

#671 Re:

2015-03-20 11:11:48

#631: -  

 Nekem is azt mondta az ügyintéző, hogy a BEVA 6 millióig van biztosítva. Szerintem az ország valamennyi fiókjába így tályékoztattak. Ugyan nekem sincs hangfelvételem, de ha ezt többen elmondjuk, akkor ennek lehet súlya. Vagyis, ha nekem azt mondták volna, hogy nincs biztosítás, akkor 1 fillért sem hagytam volna nálunk. Egyenlőre induljunk ki ebből az igazságból, mert pertársaság esetében ennek van pozitív lehetősége.