A Váci Madách Imre Gimnázium tantestületének állásfoglalása

Quoted post

Gyurcsány Ferenc

#211 Re: Felhívás az iskolai vezetés részére

2015-03-12 16:35

#98: Jövő Generációja Egyesület - Felhívás az iskolai vezetés részére 

 Minden szavukkal egyetértek, nem jó, hogy a fiatalság így elkanászodik!

Üdvözlettel Gyurcsány Ferenc
elnök, Demokratikus Koalicó 

Válaszok

Bajnai Gordon!

#212 Re: Re: Felhívás az iskolai vezetés részére

2015-03-12 16:37:59

#211: Gyurcsány Ferenc - Re: Felhívás az iskolai vezetés részére 

 Csak csatlakozni tudok az előttem szólohoz!

Bajnai Gordon!

DodyG

#364 Re: Re: Felhívás az iskolai vezetés részére

2015-03-14 12:14:01

#211: Gyurcsány Ferenc - Re: Felhívás az iskolai vezetés részére 

 Tisztelt Gyurcsány Ferenc /és Bajnai Gordon!/! :)

 Nem tudom, hiszen nem tudható, valós illetők-e Önök ketten, ha igen, akkor is természetesn lenne egy kérdésem.
A mondat, amit Gyurcsány úr írt:
"Minden szavukkal egyetértek, nem jó, hogy a fiatalság így elkanászodik!"
KIHEZ szól, vagyis melyik írásra reagált? ;) :P

 Csak remélni merem, hogy nem amolyan
„A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem”
mondat!! :)

 Az a baj, hogy, legalábbis nekem, kissé olyan volt, mintha értelmezhető lenne akár úgy is, h ezeknek e kedves kamuCÖF-ösöknek a válaszára is mehetne, illetve természetesen az iskola, vagy akár a kommentelők válaszára is fekszik... ;)
/Tehát hogy meg kell fegyelmezni a diákokat...
vagy
Ne írjanak hülyeségeket.../

 Mindenesetre "amikor én még kissrác voltam" :D , emlékszem, h ki KELLETT menni mindenhova, kis zászlócskákkal, meg a megemlékezésekre és hasonlókra, baromira utáltam...
De ettől még... illetve hát khm... ;) pontosítok: NEM ettől lettem ilyen kis... izé... problémás :D

Mindenesetre akárki is írta a CÖF-ös valakik nevében azt a baromságot, szerintem nyugodtan hagyja abba:
remélhetőleg a szülők, és a tanárok is értelmesen, felelősen fel tudják mérni, mennyire akarják azt, hogy egy visszahozott "kvázi"-szoci-rendszerben éljünk...
NEM igazán gondolom úgy, hogy feltétlenül a gyerekeket kellene a politikának felhasználnia arra, hogy jajjdeokosancsináljuk...

/Mert szerintem, illetve SZERINTEM annyira nem... ;) De ez legyen az én véleményem... ;) / Bocs mindenkitől, további sok sikert és szerencsét, jó egészséget mindenkinek, és kellemes hétvégét is:Dody
:)