Kérjük a Kuzey-Güney Tűz és Víz 2. évadát a STV2-től!

Quoted post

SZUZI

#10

2015-02-28 21:16

Én úgy látom ,hogy a TV csatornáknál ez egy újabb módszer ,hogy elkezdenek egy igazán jó filmet vetíteni aztán egy-két rész után befejezik !Nem értem az okát ,hogy miért jó ez Őnöknek .Elegünk van a mindennapi Mexikói sorozatokból .Úgy látom hogy a csatornák müsorán a Való világ meg az Éden hotel a nyerő .ne csodálkozzanak hogy a fiatal generáció olyan amilyen hiszen az önök TV-jében is ezt látják.A Török sorozatok nagyon szépek és jók .A Szulejmán ,a Seherezádé az Ezel és még sorolhatnám .ezeket végig lejátszották akkor a most műsorra tett Kuzey Güney sorozatot és a Szerelemben háborúban sorozatokat miézt kellett meszüntetni . Ha nem folytatják a sorozatok vetítését a Tv -ét kiiktatjuk nem növeljük a nézettségi mutatót .Hála Istennek van internet is !Ezuton szeretném megkérni önöket ,hogy folytassák a Török sorozatok vetítését legyenek tekintettel azokra az Emberekre is akik a szép filmeket szeretnék nézni !!!!!!!!!!!

Válaszok


Vendég

#11 Re:

2015-03-01 09:09:39

#10: SZUZI -  

 A Szerelemben, háborúban speciel az RTL Klub-on ment, egyébként abszolúte egyetértek veled!

Cila

#53 Re: Cila

2015-03-04 13:41:01

#10: SZUZI -  

 Teljesen igazuk van! Én is nagyon szeretem a török sorozatokat, mert más az értékrendjük, mint annak a sok műnős és műpasis idióta mexikói stb. sorozatoknak! Ezek ben a filmekben legalább igazi színészek játszanak, nem is akárhogy. Wz már a harmadik török sorozat, amit elkezdtem nézni, de félbehagyták. Micsoda felfogás dívik a tv2-nél? Csak a Berki, a Győzike a menő? Ezek a félidióta műveletlen suttyó stílusú emberek? Erre nem vagyok kíváncsi. Nem fogom nézni a sok marhaságot, átpártolok a konkurrens adóra!!!!

Ott legalább nem hagyják félbe a sorozatokat!!! sem.