Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Demokratata

#1647 Re: Re: Mi az álhír?

2011-09-15 18:31

#1605: - Re: Mi az álhír?

Gyurcsány azt mondta, hogy kész bíróság elé állni, ha vádat emelnek, nem fél tőle.. DE nem szólította fel.. ez nem igaz.. és a mentelmi jog éppen arra való, hogy politikai ellenfeleket ne lehessen bírósági-jogi eszközökkel ellehetetleníteni, meghurconi, elítélni.. a tegnapi TÉT-ben az ATVn éppen erről volt szó, és nagyon világos indokok hangzottak el.. hallgasd/nézd meg, mert addig én sem Gyurcsány, hanem az általános jogsértés miatt írtam alá.. a koncepciós perek ellen.. és itt a vita során is kiderült, hogy nem ez az első.. és attól tartok, hogy nem is az utolsó.. ami szégyen az országra.. mondvacsináltak az indokok/vádak.. jogi nonszensz.. és ebben amúgy a jelenlegi kormány és személyesen OV sokkal többet veszíthet, mint GyF.. és többet is fog.. ebbe bele tud bukni a jelenlegi kormány.. ami hitele még maradt, az is elvész.. a hatalommal való visszélésnek van határa.. kell(ene) hogy legyen.. Az egész csak egy színjáték.. a lényeg a meghurcolás.. hogy lehessen lobogtatni a vádemelést vagy a mentelmi jog megvonását.. sőt, azt a megtévesztő indokot is, hogy ez korrupciós ügy (az ügyészségi iratban korrupcióról szó sincs.. ami esetén kötelező lenne a mentelmi jog felfüggesztése.. )

Aljas színjáték, alapok nélkül.. és félrevezető magyarázkodások, mint nálad is.. mint a papagáj.. vagy pereces..

Válaszok


Vendég

#1655 Re: Re: Re: Mi az álhír?

2011-09-15 18:39:31

#1647: Demokratata - Re: Re: Mi az álhír? DE nem szólította fel.. ez nem igaz.

De igaz!

"Ahogy korábban ígértem, lemondok mentelmi jogomról. Arra kérem a parlamentet, hogy adjon ki az ügyészségnek" - írja friss bejegyzésében Gyurcsány Ferenc."

http://www.parameter.sk/rovat/kulfold/2011/04/29/gyurcsany-az-ugyeszseg-keresere-lemond-mentelmi-jogarol